2024/04/19

 

KRAŠTOVAIZDŽIO MADOS IR GALIMYBĖS

Šiemet Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje labai stigo gėlynų. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Šiemet Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje labai stigo gėlynų.
Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Kupiškėnai ir miesto svečiai labai pasigedo gėlių atnaujintoje miesto aikštėje. Šiemet kai kurios miesto gatvės buvo išraustos, iškiloti gėlynai, gyvatvorės. Pastarieji dalykai irgi trukdė susidaryti bendrą Kupiškio miesto želdynų vaizdą.

Kiek jiems dėmesio skiria rajono valdžia, kokios lėšos ir darbai numatyti 2020 metais? Ar daug reikia, kad nuo pavasario iki vėlyvo rudens mieste nestigtų žalumos?

Skaitykite rugsėjo 24 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Aikste kaip aikste. Grazesne nei buvo. Bet prie jos ne gelynai o kazkokios nutriususios zoles tikrai netinka

 • Taip taip, mieli pensininkai. Kaip buvo jaunystėj prie širdies Čirvų kalniukas taip ir liko prisiminimuose jis ir tik jis.
  Ne tau Martynai mėlynas dangus …

 • Laba diena.
  Nenuvertinkime pensininkų. Neretai pagyvenęs žmogus turi sukaupęs daug patirties ir žinių. Ir ruda spalva vėl sugrįš. Ji tokia pat graži kaip kitos. O iki vasaros aikštei papuošti atsiras projektų.
  Liūdnosios ponios kupiškėnės, praleistas progas laikas dažnai kompensuoja…

 • Dabar jau ruduo ir šalnos prasidėjo, todėl ne laikas rypuoti, kad geliu ir žalumos mažai. Bus, net neabejoju. Pavasarį .

 • Šalta, nejauki ta aikštė. Sterili kaip operacinė. Vienintelis fontanas dar kažkiek taiso situaciją

 • Pritariu Marytei. Buvo laikas, tada reikėjo ir dirbti, parodyti . O išèjus iš balaus nėr ko tuščiais šaukštais bemosuot: Yra kas dirba ir rūpinasi aplimka

 • Jau kažkaip nebeina dangun pensininkų balsas. Tik pasvajoti ir padejuoti jiems beliko.Ką jau galėjo,tą pilkai ir rudai buvusi architektė nudažė, bet kažkodėl neišmoko dirbti nauju tempu,naujomis kompiuterinėmis technologijomis, pasitariant,o ne žemaitiškai spyriojantis.Viską numetė,paliko savo postą,kas dabar belieka? Vaikščioja viešais kampeliais,galvą pakraipo,senai kaimynei korespondentei paskambina.Praleistų progų laikas nebedovanoja.

 • Metai is metu pelergonijos, ledinukai, pelergonijos, ledinukai.

 • O ta suprantanti, mokanti ir galinti nepigiai suprojektuoti tuos gėlynus, žinoma, yra Sipavičiaus įmonė

Rekomenduojami video