2024/02/27

 

DĖL VIENŲ KELNIŲ KONTEINERIO NEPALIKS

Nauja konteinerių tuštinimo tvarka gyventojams kelia nerimą, kad jei tai tęsis ir toliau – paskęsime šiukšlėse. Vilės Leščinskienės nuotrauka

Nauja konteinerių tuštinimo tvarka gyventojams kelia nerimą, kad jei tai tęsis ir toliau – paskęsime šiukšlėse.
Vilės Leščinskienės nuotrauka

Neseniai internete komunalininkų paskelbta informacija dėl konteinerių tuštinimo gyventojams sukėlė daug neaiškumų. Ten rašoma, kad konteineriuose radus neleistinų atliekų, šiukšlės nebus išvežamos. Sulaukta skundų ir dėl šiukšles surenkančių darbuotojų elgesio. Rajono gyventojas matė, kaip komunalininkai išvertę viešojo konteinerio turinį nė neatsigręždami nuvažiavo.

Skaitykite rugsėjo 21 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kodėl aš turiu atsakyti už tai ,kad kaimynas nerušiuoja šiukšlių.Aš moku už paslaugą,tvarkingai rušiuoju,bet turiu gyventi šiušlinije aplinkoje.

  • Toje kontoroje daugiau bėdų nei ši ,o ši ir parodo kaip ana veikia.ten sistema nesistengianti tobulėti ieškoti būdų,kaip artimiau bendradarbiauti su klientais ir tobulinti valdymo metodus.

  • kaip tai nebus išvežamos??? Kur žmonėms jas dėti? Versim tada šiukšles ten kur buvo konteineriai, ar miesto centre, prie savivaldybės, grioviuose, pamiškėse, kur paklius. Visur kamerų nepristatysit, visų nesugaudysit ir nepasodinsit . Kas vadovauja Kupiškio šiukšlininkams? Gal reikėtų pasikonsultuoti su psichiatru , maža kas.

  • NUSTOKIM MOKETI IR “UZSISUKS AUKSINIS KRANELIS“ …. RUSIAVIMO KONTEINIARIAI PASTOVIAI PILNI(GAL ZMONEMS NAMIE KAUPTI SURUSIUOTAS SIUKSLES ??!!!!). TAI GAL RAJONE IKURKIT MISRIU ATLIEKU PERRUSIAVIMO AIKSTELE ,O NE VERSKIT KONTEINERIUS KIEMUOSE !!! ZMONES I KONTEINERIUS META SIUKSLES,NE I MISKA,PAKELES VEZA !!!!! REIKETU GERO AUDITO IR GERO VADYBININKO ,IR SITUACIJA ISSISPRESTU !!!

Rekomenduojami video