2024/06/25

 

SUSITIKIMAS PO 60-TIES METŲ

Kupiškio darbo jaunimo vidurinės mokyklos 9-osios laidos susitikimo akimirka Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičius aikštėje. Autorės nuotrauka

Kupiškio darbo jaunimo vidurinės mokyklos 9-osios laidos susitikimo akimirka Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičius aikštėje.
Autorės nuotrauka

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Vasara – buvusių klasės draugų susitikimų metas. Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 31 dieną, į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę rinkosi buvusios Kupiškio darbo jaunimo vidurinės mokyklos 9-osios laidos abiturientai. Vienuolika buvusių klasės draugų tądien susitiko paminėti 60-ųjų mokyklos baigimo metinių.

Skaitykite rugsėjo 3 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • negaliu atsižiūrėti.Tokie geri,mieli,gyvenimo pagražinti žmonės.Jokantienė,Zlotkai. Sveikatos visiems.

  • Smagu matyti savo sekretorių Jeronimą Čielį ,kuris paliko prisiminimus Pakruojo ra. Taikos kolūkyje . Sveikatos jam ir jo bendražygiams.

  • Kaip smagu ,energingi ,gražūs .savo laiku inteligentiški ir suprantantys , kaip Jaronimas Čielys ,daug prisiminimų palikęs Pakruojo raj, Taikos kolūkyje,stiprybės ir sveikatos jam ir jo bendramoksliams.

  • O mokytoja Jokantienė vis dar žavinga 🙂

  • Smagu,kad nemažai susirinko klasiokų,džiugina ir tai,kad likę buvo yra ir liks nuostabūs žmonės,kurie daugelį metų gerais darbais puošė savo ir mūsų gyvenimą….

Rekomenduojami video