2023/02/08

 

TURGAVIETĖS PASMERKTOS ŽŪTI?

Turgaus prekybininkų gyvenimas kupinas netikėtumų. Vienądien sekasi, kitą – grįžta namo tuščiomis kišenėmis. Vilės Leščinskienės nuotrauka

Turgaus prekybininkų gyvenimas kupinas netikėtumų. Vienądien sekasi, kitą – grįžta namo tuščiomis kišenėmis.
Vilės Leščinskienės nuotrauka

Šiuo metu turgui ne pats geriausias laikas. Lauko g. turgaus prekybininkų pastaruoju metu akivaizdžiai sumažėję, o ką jau kalbėti apie tuštėjantį „Kupiškėnų turgaus“ paviljoną. Turgaus prekybininkai baiminasi, kad greitai šią prekybos formą išstums didieji prekybos centrai.

Skaitykite rugpjūčio 24 d. „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kaip tuose turguose begali klestėti prekyba, jei tiek drabūžiai, tiek maisto produktai (ypač!) brangesni,negu parduotuvėje!

  • Nu lituviai, nu jus nekaip nigalit suprasti, kad biznį raikia daryti ni per kainą, bet per kėkį. Jūs norite iš karto ir daug, o taip sąžiningam versle nibūna. Jums ant kiekveno turgaus reikia turėt po zydelį, jis pamokytų jus kaip reikia prekiauti.

  • Euras susilygino su litu ir jau viršija.Godumas neapsakytas ir nebandyk derėtis.Kokybė labai suprastėjus.Nežinai ką dar nusipirksi,ar tikrai iš maxsimos,ar perparduotas padėvėtus rūbus,nukarpytom etiketėm..

  • jo godumas nuzudis

  • Tai ne prekybcentriai išstuma turginius, tai turginiai išveja pirkėjus. Pasirinkimas mažas, kainos didelės. Turginiai pražiopsojo, kad pirkėjai irgi perka alieksprese, tik pigiau. Brangūs turgaus prekeiviai, pirkit alibaboj, mes ten negalim pirkti dėl didmenos kiekių, jūs užsidirbtumėt ir mums greičiau! Kitos prekės – augintos darže. Žinokit, visi pirko pas tą malonią močiutę bulvių maišą, kur gražios bulvės ant viršaus, baisios vidury. Tai nebeinam visai turgun, nors kiti gal ir čiesni.

    • Tai maloniai bobutei ant veido parašytas godumas ir suktumas 😉

  • Reike pardavinėti savo išauginta arba ūkininkų produkcija už protingą kainą, o ne ūrmines, maximines prekės už dvigubas kainas, reike konkuruoti protu, o ne gobšumu

Rekomenduojami video