2023/02/05

 

ŠUNS LETENOS LAUKIAMOS NE VISUR

Rajone yra du ženklai, nurodantys, kad tose vietose draudžiama vedžioti šunis. Vienas jų – Kupiškio marių paplūdimyje, Aukštupėnuose. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Turbūt visi prisimena serialą apie kalaitę Lesę, kuri nevaržomai lakstė laukais, plaukė upe ir kitaip leido šuniško gyvenimo dienas. Deja, mieste gyvenantys šunys tokios laisvės neturi, nes ją riboja įstatymai. Žmonės skundžiasi, kad Kupiškyje didelė problema kur nors išeiti su keturkoju draugu. O jei dar šuo didelis – praeivių replikos neišvengiamos. Tad kokiose vietose mieste šunims draudžiama lankytis ir ar vykstant į artėjantį festivalį „Stichijos“ kartu bus galima pasiimti ir savo ištikimiausią bičiulį.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Didelis šuo, tokia pat ir problema

Į redakciją kreipėsi Kupiškyje gyvenanti Deimantė Vitienė. Moteris teigė, jog visuomenėje dar gajus stereotipas, kad didelis šuo yra agresyvus, plėšrus, neišauklėtas. Jo vieta – ne namuose, o būdoje, prie grandinės.

„Auginu amerikiečių akitos veislės šunį, vardu Armanis. Nors šuo didelis, bet ramus. Armanis – draugiškas ir saviems, ir svetimiems. Be to, šis šuo išauklėtas – net neloja ant svetimų žmonių. Kai veduosi jį gatve, sulaukiu daug skirtingų žmonių replikų. Vieni sako, kad jis gražuolis, prašo leisti paglostyti, kiti mūsų šeimos augintinį vadina „telioku“, bijo, kad toks šuo praris žmogų vienu kąsniu“, – pasakojo Deimantė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

 

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Rajone yra du ženklai, nurodantys, kad tose vietose draudžiama vedžioti šunis. Vienas jų – Kupiškio marių paplūdimyje, Aukštupėnuose.

 

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Vyro gal neturi, kad didelio šunio reikia?

  • Kuo daugiau pažįstu žmones, tuo labiau myliu šunis. Taip pasakė George Bernard Shaw – vienas iškiliausių airių dramaturgų, 1925 m. gavęs Nobelio literatūros premiją.

    • Ar Nobelį gavo už munų šikinimą pliažuose?

  • daugiau žmonės patys pridergia nei šunys. Pilni Marių pakrumiai.

    • Va,Asta,nešik ir neterši….

Rekomenduojami video