2024/05/18

 

NE TĄ GIESMĘ UŽTRAUKĘS FONTANAS NUVYLĖ

Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Nors miesto centre grojantis fontanas aikštės lankytojus linksmina apie dvi savaites, jau atsirado žmonių, kurie skundėsi šia pramoga.

Tiek kupiškėnai, tiek miesto svečiai socialinėje erdvėje liejo apmaudą dėl muzikinių kūrinių sumaišymo.

Žmonės piktinosi, kad užsisakytas muzikinis kūrinys neatitinka nurodyto, nes grojama visiškai kita daina, dalis kūrinių sumaišyti vietomis.

Be to, norimo kūrinio užsakymas kainuoja tikrai nemažai – 3 eurus. Vieni dėl to kaltino Savivaldybės neapdairumą, antri juokavo, kad norint sužinoti, kuri daina yra kuri, reikia išleisti 27 eurus.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Pasiteiravome Savivaldybės administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko, kas yra atsakingas už grojaraščio dainas, kada ši problema bus sutvarkyta ir ar dabartinis grojaraštis plėsis.

„Norime atsiprašyti visų aikštės lankytojų, kuriuos fontanas „apgavo“ ir sugrojo ne tą dainą, kuri buvo užsakyta.

Buvo padaryta techninė klaida, fontano programinę įrangą prižiūrinti bendrovė netinkamai suprogramavo kūrinių eilės tvarką, todėl tokie neatitikimai ir įvyko. Jau šiuo metu turime atsakymą, kad klaidos ištaisytos. Dabar grojaraštį sudaro 9 kūriniai, toks yra pradinis fontano paketas.

Žinoma, to nepakankama, todėl numatyta kūrinių skaičių palaipsniui didinti, atnaujinti, planuojame, kad grojaraštyje bus ne mažiau kaip 30 kūrinių“, – teigė M. Mališauskas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Užtrauksim gulbės giesmę ,ponai, kurią „elitas“ tesupras…..

 • Na, galima čia giedoti ditirambus šventam merui ir atnaujintai aikštei, bet nėra ji graži. Juoda juoda dykynė su visa Raudų siena. Vienintelis jaukus kampas – fontanai su suoliukais ir išsaugotais medžiais. Pinigų, tikriausiai sukišta daugybė, o rezultatas ne koks

 • Netinka melodijos, netinka kainos, galima neiti prie to fontano, rusisku bumciku klausykit ir bus uz veltui:)

 • Ne raudonos trūksta,bet mėlynos su baltomis kregždutėmis

 • Matosi iš Jusų,kad truksta raudonos spalvos.

 • TTRYS EURAI? OHO… Gal meluojat ir merą šmeižiat…

 • Jūs patys putojat, peržiūrėjau straipsnio komentarus, patys visada su tokiais komentarais, kad visi tą vargšelį merą tik ir ėda. Patys rašot, koks jis nekaltas, vargšas ir pan. Straipsnio esmė fontanas ir dainos, o Jūs vėl, kad meras nuskriaustas, nuskalbtas nepelnytai ir pan. Problema ta, kad paleido dainas belekaip, net nepatikrinę, kad jei sumoki 3 Eur ir renkiesi penktą dainą tai ir turi groti kas prie penktos dainos parašyta. Jei paleidę į apyvartą dainas, būtų visas patikrinę vietoj ir iš karto nebūtų viso šito burbulo. Bet, jei nebūtų burbulo, tai kaip burbuliuotumėt, kad vėl kažkas merą skriaudžia, juk reikia kažkaip parodyti kaip smarkiai jis ujamas, kad tik gailėtų visi

 • Viena kita tetule ka rasineja, tai tikrai nera daugumos kuipiskenu nuomone. Zmones masto, lygina ir mato, kad Kupiskis puikiai tvarkomas, grazinamas ir gerbia Mera uz tai. Palaukim, tuoj bus pastatyta naujoji autobusu stotis ir 100 procentu garantija vėl tetules putos ir Mera vanos:)

  • Stotis prie Maximos – idealus variantas. Iš visų kraštų pasiekiama. O ką ten pastatys, man asmeniškai dzin, nes bus per toli

 • kiek negatyvo straipsnio pavadinime, labai norima kai kam įgelti. toliau net neskaičiau.

 • Pusdurniu krastas kaip reta.Dziaugites ,kad turime nuostabiai sutvarkytą aikšte,o tie laikini sunkumai susitvarys.Nesvarbu .svarbu zviegt kaip pjaunamom Naisių kiaulem.

  • dėl nuostabumo galima ginčytis, bet kaip mirštančiam miesteliui parinktas idealus projektas, grynas gedulas
   ir visai neaišku kodėl nauji laidojimo namai statomi po autobusų stoties priedanga.
   tiek aikštė ,tiek stotis puikiai papildo viena kitą, būtų juokinga jeigu nebūtų graudu….

 • Nebūk mandras ir nevaidink š. katino.

 • jau net juokinga,kaip per gerai mes gyvenam.Ne tą melodiją užgrojo fontanas,tai jau kokia tragedija ant viso rajono. Ir visa kaltė merui,kam gi daugiau? kažkoks vyleišiukas į mėnesį kartą atvažiuojantis kad triukšmauja. Iš tragedijos tokią komediją nepatenkintieji padaro.

  • Jei sumoki už prekę – turi ją gauti. Arba atgauti pinigus. Ar Kupišky negalioja toks dėsnis?

  • ?

Rekomenduojami video