2024/07/15

 

DU KUPIŠKĖNAI BUS TEISIAMI UŽ SMURTAVIMĄ IR PLĖŠIMUS

Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Mantas Jurkėnas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje du daugybę kartų teisti kupiškėnai kaltinami žmonių žalojimu, savavaldžiavimu bei plėšimais.

Netrukus į teisiamųjų suolą sėsiantys recidyvistais pripažinti 41 metų A. P. ir 26 metų T. R. kaltinami šiemet, sausio–vasario mėnesiais Kupiškyje įvykdę keletą brutalių nusikaltimų.

Įtariama, kad sausio 19 dieną per išgertuves kaltinamieji, panaudoję smurtą, apiplėšė iš matymo pažįstamą jauną vyrą. Pastarasis buvo ne tik mušamas bei spardomas, bet ir badomas galąstuvu, žirklėmis.

Vasario 14 dieną nuo kaltinamųjų galimai nukentėjo pusamžė Kupiškio gyventoja. Įtariama, kad įpykę neblaivūs svečiai buto šeimininkę sumušė ir suspardė. Moteriai buvo žiauriai sumušta, jai sulaužyta nosis ir ranka.

A. P. ir T. R. įtariami tą pačią dieną Kupiškyje užpuolę 64 metų vyrą, jį sumušę ir atėmę pinigus.

T. R. taip pat pareikšti kaltinimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo – sausio pabaigoje gatvėje ėmęs konfliktuoti su pažįstamais jaunuoliais, jis peiliu vienam jų sužalojo ranką.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai, o jiems vadovavo Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras M. Jurkėnas.

Prokuroro teigimu, nukentėjusieji tik laimingo atsitiktinumo dėka nebuvo smarkiai suluošinti ar nužudyti, nors buvo negailestingai talžomi.

Kaltinamieji, kurių vienas anksčiau teistas 9, o kitas – 11 kartų, teismo proceso laukia už grotų. Prokuroro prašymą jiems skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą – teismas patenkino.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmams.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus
vyriausioji specialistė Rasa Stundžienė

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • O kodėl nepaviešintos pavardės? Juk pilnamečiai ir veiksnūs, jei teisiami. Kai kelioliktąjį kartą grįš -kad žinotume ko saugotis… Gal kas iš skaitytojų žinot, pasidalinkit šita Kupiškio „gėda”’ Kas jie tokie, kas juos augino ir t.t.

  • Kamciatka dar vis juda

  • 9 ir 11 kartų teisti 🙂 čia sarkazmo šypsena . kam dar reikalingi išlaikytiniai kalėjime ?

  • Na butu man papuole į rankas ju daugiau niekas nebutu mates … jiems pasisekė, kad tik pasodins…

    • Tau pasisekė, kad nepakliuvo į rankas. Būtum sėdęs dėl šitų? Nu tikrai neverta.

      • Tokie išgamos ir tesugeba pries močiutes ir girtus puldinėt idijotai, gal ir man butu pakliuve i rankas gal dėčiau į vieta žynočiau už ką ir sėdžiu, bet kurgi prie mūsu neis jie bijos išgamos…!

Rekomenduojami video