2024/06/19

 

LIKVIDUOTAS „GELBĖKIT VAIKUS“ STRUKTŪRINIS PADALINYS

Ilgus metus organizacijos struktūriniam padaliniui vadovavo Skaistutė Paulauskienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kupiškyje nebeliko visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Kupiškio struktūrinio padalinio. Apie tai praėjusią savaitę pranešė ilgametė šios visuomeninės organizacijos vadovė Skaistutė Paulauskienė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Balandį per šio padalinio ataskaitinį susirinkimą, jai ir valdybai atsistatydinus, nepavyko išrinkti naujo pirmininko ir valdybos.

Susirinkime dalyvaujant generalinei organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktorei Rasai Dičpetrienei ir garbės pirmininkui Tadui Vizgirdai, priimtas sprendimas likviduoti Kupiškio struktūrinį padalinį.

Šios organizacijos centrinė būstinė Vilniuje kuruos jau seniai Kupiškio padalinio įsteigtus keturis vaikų dienos centrus (Kupiškio, Adomynės, Noriūnų, Subačiaus), veikiančius kaip VšĮ Kupiškio vaikų dienos centras.

„Neatsirado žmogaus, kuris norėtų eiti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Kupiškio padalinio pirmininko pareigas. Tai vienintelė priežastis, dėl kurios likviduojamas šis padalinys.

Pernai paminėjome šios organizacijos įkūrimo Kupiškio rajone 20-metį, bet ši organizacija iki oficialios registracijos jau turėjo trejų metų įdirbį. Aš šiuo metu daugiau norėčiau dirbti su senjorais.

Esu Kupiškio rajono maltiečių grupės vadovė. Norėjau, kad organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovavimą perimtų jaunesnis žmogus.

Deja, niekas nepareiškė noro imtis šių visuomeninių pareigų. Svarbiausia, kad toliau tęs veiklą rajone įkurti vaikų dienos centrai ir šios organizacijos idėjos bus gyvos“, – situaciją pakomentavo pakalbinta S. Paulauskienė.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Skaistute dušios, sveikatos ir jėgų Kupiškiui atiduoti nereikia. Vistiek kažkas apjuodins. O užtarėjų neatsiras. Toks šis gyvenimas. Sėkmės Jums visur ir visada.

 • Mokytoja, ačiū Jums. Stiprybės.

 • Nelabai suprantu kokia materiali nauda dirbant visuomeninėje organizacijoje?…

 • Kupiškyje vaikų gelbėjimas yra pačių vaikų reikalas.
  Tiek „Gelbėkit vaikus“, tiek Vaiko teisių apsaugos skyriuje „dirba“ „specialistės“.

 • Kažkam pavydas stipriai graužia bambą.

 • Esu labai prastos nuomones apie P., bet mat merui tinka, sugeba atsiedekot, ji iš vis neturi jokio gedos jausmo, kaip irjo vyras , vis mažai ir mažai, žinote tokie akyse ,,malonus“ , tai neduok dieve, gali leist laiką pensijoj be rupesčių, gana pasipildei labai nemažai, ir dar sieki….užleisk vietą biednesnem ,tegu ir kitas pasipelno.

  • Kažką be ryšio parašei

 • Ta organizacija „Gelbėkit vaikus“ susikomromitavo visoje Lietuvoje! Ne tokių „žmonių“ kaip šakalienė, šalaševičiūtė, slušnys, žiobienė, kukuraitis ir t.t., į juos panašūs reikalingi tokiai organizacija. Kai viskas buvo paremta tik pinigais iš Norvegijos, naudojant nusikalstama pripažintos „Berneverner“ organizacijos nuostatomis, ir negalėjo būti kitaip. O dar ir policijos ir prokuratūros savivalė persekiojant visai nekaltus tėvus, taip kaip dabar vyksta Kaune su viena šeima tai NUSIKALSTAMA bet kokiai moralei, naudojantis taip vadinama „Matuko“ byla.

 • Kam,Kam tik ne Skaistutei gelbėti vaikus jeigu iš vis jai galima leisti dirbti su vaikais, moteris ne tam skirta turi pikcio ir keršto savybių kartai papravardziuodavo anksčiau turėtus mokinius, o vėliau ir jų atžala š, pasidomėkit

  • Skaistute 111 komentaro matyt nėjo išmokyti, nei vaikų, nei tėvų. Žmonės pikti ant viso pasaulio. Sėdi prie kompo, rašo su klaidomis, bet jaučiasi tokie galingi nors čia:)

Rekomenduojami video