2023/02/02

 

KUPIŠKIO KRAŠTO ATSTOVAI PRISTATYTI LRT LAIDOS „GIMTOJI ŽEMĖ“ JORIO NOMINACIJAI

Nidija Sankauskienė.

Kviečiame visus balsuoti už 2019 metų Jorio nominantes „Už tai, kad visiems būtų geriau“ interneto svetainėje www.gimtojizeme.lt iki balandžio 24 dienos 24 val.

Konkurso nugalėtoją laidos kūrybinė grupė paskelbs 2019 m. balandžio 26 dieną Biržuose, per Jorės renginį. Laimės tas, už kurį daugiausiai internetu balsuos žmonės. Biržų kraštas šiemet pasirinktas dėl to, kad 2018 metų Jorio konkurso nominaciją laimėjo biržietis kunigas Ernestas Želvys.

Kasmet Lietuvos televizijos laida „Gimtoji žemė“ kviečia visus pasidairyti po savo rajoną ar kaimą, kur gyvename, ir paieškoti žmonių, kurių darbai ir veikla yra verti šios nominacijos.

Kupiškio kraštui šiame konkurse atstovauja Valija Šap ir Nidija Sankauskienė.

Nidija Sankauskienė.

Nidija Sankauskienė – Kupiškio kultūros centro moterų vokalinių ansamblių „Duo“ ir „Versmė“ vadovė. Kartu su Sandra Guginiene dainuoja ir rengia koncertus nuo 2005 metų. 2008 metais jos dainavo Ukrainoje. Dalyvavo daugelyje respublikinių ir rajoninių renginių. Jų koncertmeisterė Edita Dobrickienė. „Versmė“ susibūrė 2000 metais. Ansamblyje dainuoja pedagogės, medikės, kultūros darbuotojos ir kitų profesijų atstovės. Kolektyvas dalyvauja konkursuose, festivaliuose, koncertuose bei įvairiuose renginiuose, rengia koncertines programas Kupiškio visuomenei, garsina ir populiarina savo kraštą Lietuvoje ir pasaulyje. Nidijos Sankauskienės vadovaujami dainų kolektyvai respublikinių dainų švenčių dalyviai, įvairių muzikinių projektų dalyviai ir laureatai. Ji savo nuoširdžiu ir kruopščiu darbu skleidžia gėrį ir grožį. N. Sankauskienės asmenybė – nepakartojamas muzikos lopšys Kupiškio krašte.

Valija Šap.

Valija Šap – Europos sertifikuota klinikinės ir sveikatos srities psichologė. Sukūrė reagavimo į savižudybių riziką Kupiškio rajone modelį, kuris vėliau pritaikytas ir įdiegtas daugiau nei dešimtyje Lietuvos savivaldybių. Didžiuojamės, galėdami padėti žmonėms ir spręsti itin skaudžią šalyje savižudybių problemą.

V. Šap užsiima privačia psichologo praktika, savivaldybėse veda mokymus įvairių sričių specialistams ir konsultuoja įgyvendinant savižudybių prevencijos programas. Lietuvos sveikatos mokslų universitete kartu su kolegomis atlieka mokslinius tyrimus, dalyvauja plėtojant šalies ir savivaldybių psichikos sveikatos sistemą. Yra Lietuvos psichologų sąjungos narė, Konsultacijų ir iniciatyvų centro ,,Tavo laikas“, Emocinės paramos linijos pagyvenusiems Kupiškio rajono žmonėms viena iš steigėjų, Reagavimo į savižudybių riziką Kupiškio rajono darbo grupės veiklos koordinatorė.

Filmuoti reportažai apie nominantes buvo parodyti per LRT „Gimtosios žemės“ laidą. Ši laida rodoma sekmadieniais 8 val. per LRT plius kanalą. O nespėjusiems laidos pažiūrėti tai galima pamatyti per www.lrt.mediateka/lt.

Kviečiame Jus visus balsuoti už šias 2019 metų Jorio nominantes „Už tai, kad visiems būtų geriau“ interneto svetainėje www.gimtojizeme.lt iki balandžio 24 dienos 24 val. Palaikykime savus!

Aldona Jakavonienė,
Seimo nario Audrio Šimo patarėja

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Mano balso Sap negaus.

 • Uz Valija Sap vienareiksmiskai, tegul daugeja savyzudybiu Lietuva bus svaresne ir sviesesne , visiens patariu tij uz ja balsuot.

 • Uz Nidija Sankauskiene vienareiksmiskai.

  • Tai taip, tik už ją balsavau.

 • Džiaugiuosi už veiklius žmones. Už jų triūso įvertinimą, už jų saviraišką. Bet tai tik jų nuopelnas. Valdžiai nuopelnų gal nepriskirkime.

 • Nominaciju rajonas .Zmoniu nera…tik nominacijos.Idomiai.

  • Straipsnį perskaityk. Jei laiko rasi tarpuose tarp rašymo. Bet nebūtinai, protingai pasisakyt gali ir neskaitęs straipsnio 😉

   • Perskaitykite.

Rekomenduojami video