2023/02/05

 

SENOS TURIZMO PROBLEMOS

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Praėjusiame rajono Tarybos posėdyje pritarta Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro 2018 metų veiklos ataskaitai, tačiau ji irgi sulaukė gausesnių politikų komentarų. Vėl buvo keliamas klausimas, ar nereikėtų atskirti turizmo nuo verslo reikalų. Pastaroji šios įstaigos veiklos sritis toliau lieka šešėlyje. Rajono Turizmo ir verslo informacijos centras, anot vieno politiko, veikia kaip nebloga išvažiuojamojo turizmo agentūra. Ta paslauga naudojosi ir liko patenkintas.

Diskutuojant pripažinta, kad atvažiuojamąjį turizmą rajone labiausiai stabdo niekaip neišsprendžiama kokybiško apnakvindinimo problema. Plėtoti šias paslaugas verslininkai nėra linkę dėl sunkiai nuspėjamos paklausos. Taip pat klausta, kada ši įstaiga turės ne laikiną vadovą.

D. Bardauskas reziumavo, kad Kupiškio rajonas kol kas turizmo srityje turi aplinkinius rajonus besivejančio vaidmenį. Į paskutinį klausimą atsakė šmaikščiai, kad nieko nėra pastovesnio už laikinumą.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Turistai tikrai galėtų pasinaudoti reabilitacijos paslaugomis. Bet kam tai rūpi?

 • čia kalba eina apie turizmo centrą , o ne apie gydytojus, turizmas kupišky iš vis nereikalingas, tik pinigų plovimas iš biudžeto, etatų priveista, o po humanoje ,,dirba“ yra tokia veikeja iš tos istaigos, kuri humanoj po 3-4 k per dieną kapstosi, tai čia normalu? algą gauna, darbus padirba, ir skuduruose speja padirbet, reiškia perdaug etatų, kad galima taip elgtis darbo metu.

 • Etatiniai komentai dirba net užia. Tik mažai kas kreipia dėmesį, o to dėmesio taip trūksta. Dazniausiai puola ta, kam pavydi arba norėtu būti jo vietoje. Visi cia viska supranta is kur tos putos.

  • Nori pasakyti kad su poliklinika ir ligonine viskas gerai? Laukti pas šeimos gydytoją kelias savaites normalu? Bet kažkaip neturite pavardyti faktų kas padaryta. Su spauda nebendradarbiaujama, su rinkėjais nesusitinkama viešai. Tai čia vadinasi negerų dalykų pastebėjimai yra dėmesio ieškojimas? Girdėjau, kad slėpimasis nuo žmonių gali būti blogas ženklas apie sveikatą. Ar lauksite kol Dievulis asmeniškai bakstels pirštu? Geriau gal nepavėluoti.

 • Kam komentuoti darbo vietą užtikrinom keturiems metams
  kam jam dabar mes reikalingi jis dabar rūpinasi renginiais
  matote kiek bus prie marių apie penkis pagrindinius,turim pinigų mokesčių
  mokėtojų pilnas biudžetas.Visas problėmas spręskite patys,nes
  užduodate sunkius ir nepatogius klausimus merui.Ir liaupsintojai
  aprimo.Visi susikaupę dirba Kupiškėnų gėrovei.

 • Mes jau įpratę, kad mūsų meras atsako šmaikščiai ir taip numarina konkretų atsakymą. Prie turizmo pridėkim polikliniką su ligonine. Nėra strategijos šiuo klausimu. N Ė R A. Pas šeimos gydytoją reikia laukti jau mėnesiais. Ką jau padarėte šiuo klausimu? Ką planuojate daryti? Prieš rinkimus, buvote Mere aktyvus komentaruose, o kartais atsiliepdavote net šauksmu.

  • Atsako šmaikščiai? O gal buka stereotipine fraze?

Rekomenduojami video