2024/06/19

 

TARYBOS POSĖDŽIUS PRIMINS AUKSU SPINDINTIS RAŠIKLIS

Ketvirtadienį, kovo 28 dieną, paskutinį kartą posėdžiavo 2015–2019 metų kadencijos Kupiškio rajono taryba. Posėdis buvo darbingas. Nestigo diskusijų ir pasisakymų, tačiau viskas ėjo konstruktyviai. Iki pietų pertraukos buvo išnagrinėti visi darbotvarkės klausimai, kurių buvo net keturiasdešimt.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Visgi vyravo ir atsisveikinimo nuotaika. Mat balandžio 17 dieną susirinksianti į pirmą posėdį naujos kadencijos rajono Taryba bus maždaug trečdaliu atsinaujinusi ir net keturiais nariais sumažėjusi.

Tarybos posėdžio pirmininkas, rajono meras Dainius Bardauskas, padėkojo visiems Tarybos nariams už ketverių metų veiklą, už tai, kad daug sprendimų priimta visiems už juos pasisakant vieningai. Vadinasi, skirtingos partijos gali rasti bendrą kalbą sprendžiant rajono gyventojams opias problemas.

Plačiau skaitykite šeštadienio „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Yra toks vienas visiems nusibodes komentuose kur tik apie blaivybe istisai pila, o kita atsirado ikyri kovine persona, kuri tik dusauja, graudu mat jai viskas kad ne pagal ja valdzia isrinko, istisai bamba, viskas negerai, klykia kaip pempe ant dirvono,

 • Didžiosios diskusijos, nuomonių išsakymas vyksta komitetuose, frakcijose, o ne posėdžio metu. Žinoma, gali būti netikėtų situacijų, nuomonių pasikeitimas. O kodėl kai kurie nuolatos kalba, labai aišku – filmuojama, dalyvauja žurnalistai.

 • Naujai isrinkta Taryba, mano nuomone, kaip tik bus geresne. Pasimatys, kai prades dirbti. Svarbiausia, kad ismanytu darba, nes rekti ismanymo nereikia. Gaila, kad nepakliuvo i ja Algis Valiusis, tikrai protingas vyras, daug vadovavimo patirties,butu naudingas Taryboje.

  • Maždaug pusė o gal ir daugiau tarybos liko tie patys, vadovas tas pats. Tad kažkokių naujovių nelabai laukiam. O Valiušio aktyvumo ir vadovavimo patirties kažkaip nesijautė stebint posėdžius. Rimkus pabuvo aktyvus, tai tuoj buvo parodyta kaip yra vertinama gyvenimo ir vadovavimo patirtis. Posėdžiai primena monospektaklius su keliais statistais. Vicemeras buvo geras tol kol nepareiškė savo nuomonės. Taigi, toks mūsų gyvenimas.

 • Mažoka moteriškių, mažoka…..

 • Graudu, kad per ketverius metus buvo dirbama stichiškai, be veiklos plano. Strateginis planas- tai tik strategija. O veiklos planas- taktika. Neturint taktikos- strateginis planas jau nelabai ką reiškia. Užtat turim tokią ligoninės situaciją, vegetuoja gana brangiai kainuojanti mokykla su jungtinėmis klasėmis šalia miesto ir vežamais mokiniais iš gana tolimų vietovių. Nekyla noras tarybos nariams užeiti pasidomėti muziejininkų situacija. Todėl naivūs klausimai kyla tarybos nariams tik kai muziejininkai atsiskaitinėja už darbą. Nors nuolat čiulbama kaip pas mus trauks turistai. O infrastruktūra prie marių- gal tik ankstesnio mero palikimas? Ko gero Aleksandravičius buvo teisus, prasitaręs kur esame. Mintys pagrįstos kovo mėnesio posėdžio medžiaga. Tai nėra purvo pylimas. Tik kai kurių faktų apibendrinimas,

 • Tikrai amziuje tai tik vienas, bet tas gal nebebus naujoje taryboje. O siaip visokio amziaus atstovu reikia, nes jauni patirties neturi.

 • Juokas ima pagalvojus apie čia rašančius komentatorius. Jaunas gali būt bukas kaip traktorius. Svarbu, kad jis tik jaunas. Ir jam keliai atviri be jokios konkurencijos. Mokykitės, siekit ir įrodinėkit ko esat verti jaunime ir keliai bus jums atviri. Viskas jums priešakyje. Tad didžiausios sėkmės.

 • Tuos pencininkus patys ir isirenkat

 • Nebūkit toks piktas. Gal jums su sveikata nekas. Ir išmokit rašyt lietuviškai. 🙂

 • ne koktu žiuret i pensininkus -tarybos narius, kai kuriem tik ant pečiaus sedet, o ne dirt istaigoj ir+ taryboj….

 • Štai ir baigė darbą demokratiška taryba atėjo diktaturiskas vienos partijos buldozeris su Keliata vasalu Socdemu na laukit siurprizų ojo, oho o lialia

Rekomenduojami video