2024/06/13

 

SAVAITGALIS – LIEPSNOJANČIOS ŽOLĖS FONE

Praėjusį savaitgalį vos pašvietus pirmiems šiltesniems saulės spinduliams, pažiro ir gausa žolės degintojų. Ugniagesiai-gelbėtojai darbo turėjo užtektinai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Apstu žolės gaisrų

Šeštadienį, kovo 23 d., apie pietus, pranešta, kad Šimonių sen. Margavonės k. dega sausa pernykštė žolė. Atvažiavus ugniagesiams-gelbėtojams, žmonės jau buvo patys užgesinę liepsnas. Išdegė vienas aras žolės.

Tądien šis įvykis buvo ne vienintelis. Kupiškio sen. Dumbliūnų k. degė dešimt šieno ritinių. Įtariama, kad ritiniai galėjo užsidegti nuo uždegtos sausos žolės.

Sekmadienį taip pat buvo apstu žolės gaisrų. 12.46 val. gautas pranešimas, kad Kupiškio sen. Žegunių k. dega gyvenamasis namas.

Atvykę ugniagesiai rado ne degantį namą, o liepsnojančią žolę. Per gaisrą išdegė apie 20 arų sausos žolės. Išgelbėti du šalia buvę pastatai. Vakarop, 21.07 val., iš Šimonių sen. Migonių k. gautas pranešimas, kad dega žolė. Atviroje teritorijoje išdegė apie 10 arų žaliosios augmenijos.

Plačiau skaitykite antradienio „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Žolę deginti yra būtina tik reikia tai daryti su protu, kitaip begales erkių turėsine ne tik pievose, soduose, bet jau ir kambariuose.

Rekomenduojami video