2023/02/03

 

KUPIŠKIO KULTŪROS CENTRAS INFORMUOJA

Dauguma kupiškėnų jau pastebėjo, kad Kupiškio kultūros centro prieigose vyksta intensyvūs aplinkos tvarkymo darbai, kuriuos planuojama baigti rugpjūtį.

Kovo 19 d. prasidėjo profesionalių teatrų festivalis „Art do“, kuris vyks iki kovo 27 d. Šiomis dienomis tikimės sulaukti būrio žiūrovų, todėl informuojame vairuotojus, kad automobilių stovėjimo aikštelėje visiems vietos neužteks. Vienas renginys keičia kitą, ir pasibaigus šiam festivaliui artės nauji, todėl draugiškai prašome pasinaudoti šalia Kupiškio kultūros centro veikiančių įstaigų, prekybos centrų stovėjimo aikštelėmis. Dar geriau, jei į spektaklius ateisite pasimėgaudami grynu oru. Į Kupiškio kultūros centro kasą, vitražų ir didžiąją salę, į drabužines prašome eiti per administracijos įėjimo vietą, kuri yra prie automobilių stovėjimo aikštelės.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Kupiškio kultūros centro inf.

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Nu jo, kai komjaunuoliai uzkokoleiką statė, ne taip buvo… Taikykimės su aplaidumu, patyčiomis, įstatymų nesilaikymu ir auginkim pagyromis savimylas despotus.

 • Kuo cia kalta direktore- nelogiska kaltinti ja, kad vyksta statybos darbai, tai naturaliai ir bus dar tu nepatogumu. Kilimu niekas nenuties. Cirkas kazkoks: ziema blogai del sniego, pavasari kad lyja,po to bus per karsta. Nemegstu zyzliu.

 • Pasislidinėjom purvais lietui lyjant patamsy atidarymo dieną. Ar iš savo aukštybių direktorė nemato aplinkos? Dabar pats laikas klaidas taisyti. O žiūrovai tai daugiausia senjorai, kuriems kojos jau ne tokios miklios.

  • Tamstai vis blogai. Čia blogai ,meras blogai, Marius blogai. O kas gerai?Pasakyk.

   • Kas gerai? Laikini liepteliai, montuojami ant žolės, laikinas apšvietimas, kol darbai baigsis. Kol darbininkai eurais kloja žemelę miestelėnai neturi būti šunio vietoj, neturi po balas taškytis.

    • Pasvajokit, Dariaus ir Gireno gt gyventojai irgi svajoja po purvus ir duobes nesitaškyti…

Rekomenduojami video