2023/01/31

 

LIGONINĖS BASEINE PLAUKIOJO PAŽEIDIMAI

Gyventojų pastebėtos problemos vis dėlto nenuskendo Kupiškio ligoninės baseine.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento specialistai patikrino gautą kupiškėno skundą dėl per intensyvaus chloro kvapo ir kitų įtartinų dalykų minėtos įstaigos Fizinės medicinos ir ambulatorinės reabilitacijos skyriuje ir rado pažeidimų.

Panevėžio higienistai praėjusiais metais visuomenės sveikatos saugos kontrolės metu patikrino daugybę sveikatos priežiūros įstaigų Panevėžio regione. Didžioji dalis jų buvo tikrintos planine tvarka, kai kurios pagal skundus.

Kupiškio rajone patikrinta dešimt tokių įstaigų, trijose jų rasta pažeidimų.

Kaip informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas, problemų dėl infekcinės kontrolės: netinkamų drabužių šiame darbe, dezinfekcinių medžiagų, netinkamai utilizuojamų medicininių atliekų ir net per šalto ar karšto vandens nustatyta Kupiškio ligoninėje. Taip pat ištirtas rudenį gautas skundas dėl ligoninės baseino. „Iš dalies pranešėjo skundas dėl baseino pasitvirtino. Buvo bėdų dėl laboratorinių tyrimų, chloro. Bet daugiau pažeidimai popieriniai – netinkamai pildomas žurnalas ir kiti dokumentai“, – sakė departamento direktorius Eugenijus Vilčinskas.

„Kupiškėnų minčių“ inf.

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Va taip jeigu Bardasius plaukiojo tada neįkainuojama vertybė-rinkite tik Bardauską,ir vėl rinkite ,laimėsite nes nieko saugoti nereikės,nes nieko ir .neliks,bardauskas žino kas rašo komentarus-parsidavėtė,taip|/ ne?

  • Tik nesuprantu kodel vis Rajono mera visur kaisote, juk ligoniai visi vienodi

  • Normali baseino kaina, juk cia ne plaukiojimo baseinas, o individualiu mankstu, turintiems nugaros skausmus ir prie kitu susirgimu. Isipirkite pikciurnos, juk vanduo puikiai veikia nervu sistema, busite maziau nervingi.

  • Ten plaukioti galima visiems, tik mokekit pinigus, tikrai brangus plaukiojimas, tokios kainos kaip Vilniuj, ir vis ligonine velkasi, nera pinigų, reika gero vadovo, o dabar pensininkai vadovauja, tiek ligoninej tiek poliklinikoj, ir laiko šalia saves buri senelių, geriau vienas geras , negu trys pensijonai…

  • Ten bardauskas plaukiojo

    • balsuokite už jį tik už jį-plaukios visur ir visada tik jis

Rekomenduojami video