Skelbimai
Pašnekesiai
Sveikata

LIGONIŲ GRETOS RAJONE – RETOS

Gydytojai įspėja, kad pasireiškus pirmiems peršalimo simptomams griebtis antibiotikų nereikėtų. Susirgus rekomenduojama gerti daug skysčių, vartoti vitaminą C, daug ilsėtis ir stiprinti organizmą.
Renatos Malinauskienės nuotrauka

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis auga. Pirmą metų savaitę visoje Lietuvoje dėl gripo į ligoninę paguldyti 56 asmenys, iš kurių 20 suaugusiųjų.

Kupiškio rajone sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis Panevėžio apskrityje yra mažiausias.

Audinga SATKŪNAITĖ

Antibiotikų griebtis nereikėtų

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento duomenimis, sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis praėjusią, 2019 m. 1-ąją savaitę, Panevėžio apskrityje buvo 50,95 atv. 10 tūkst. gyventojų. Didžiausias sergamumo rodiklis registruotas Panevėžio mieste – 74,65 atv. 10 tūkst. gyventojų, mažiausias Kupiškio rajone – 15,52 atv. 10 tūkst. gyventojų.

Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) direktorė Dovilė Kulbokienė patvirtino, kad į gydymo įstaigą dėl peršalimo kreipiasi vienas kitas gyventojas. Anot jos, šįmet dar nesikreipė nė vienas gripu sergantis asmuo.

D. Kulbokienės tvirtinimu, pajutus peršalimo simptomus eiti pas gydytojus nebūtina.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

  1. aha (85.206.211.247)

    2019-01-14 at 10:45

    Nebe naujiena, kad ta ponia tokių dalykų nežino, nes pažiurekit koks amželis, ir galva taip nedirba ,kaip turetų dirbti tokioj srity….

  2. Dešinė nežino, ką daro kairė.... (217.136.115.6)

    2019-01-14 at 07:55

    O kad ligoninė sausakimša karščiuojančių, sloguojančių ir dūstančių ligonių-šita ponia ,aišku, nei girdėti negirdėjo.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų