2023/12/01

 

KUPIŠKĖNĖ VALDA RIDIKAITĖ IŠLEIDO ANTRĄ DAINĄ

2017 metais prie televizijos ekranų realybės šou „Aš – superhitas“, kur dalyvavo ir kupiškėnė Valda Ridikaitė, pritraukė ne vieną. Trečią projekto vietą laimėjusi dainininkė ir toliau neapleidžia muzikos ir kūrybos. Ji savos kūrybos mylėtojams šiuo metu pristato antrą dainą ir jos vaizdo klipą.

Daina su aktoriumi

V. Ridikaitė muziką kūrė nuolat, tačiau profesionalias aranžuotes pradėjo tik šią vasarą. Ironišką dainą „Mano respublikoj niekados nesninga“ merginai padėjo įrašyti aktorius Marius Repšys. V. Ridikaitės draugystė su gerai žinomu aktoriumi ir laidų vedėju užsimezgė jai dalyvaujant televizijos ekranus užvaldžiusiame muzikiniame projekte „Aš – superhitas“.

Vasara merginai buvo ypač produktyvi. Ji išleido ir pirmą savo dainą „Tuk Tuk“, kuri ilgą laiką buvo radijo stoties „Lietus“ populiariausia daina. Prieš dainos premjerą kalbinta V. Ridikaitė sakė, kad tokį didelį žingsnį į priekį ją įkvėpė žengti būtent aktorius M. Repšys.

Po pertraukos mergina grįžta su nauja daina „Man Taip“ bei jos vaizdo klipu.

Ekstremalūs išbandymai

Dainai „Man Taip“ klipas buvo nufilmuotas šaltą ir ankstyvą rudenio rytą viduryje Trakų ežero. Nors iš šalies klipas atrodo ramus, V. Ridikaitė tikina, kad filmuojant neišvengta daugybės nuotykių: valčių ieškojimo, technikos gaudymo ir nušalusių rankų.

Rezultatu dainininkė yra patenkinta: „Menas gi reikalauja aukų. Taip pat ir daug kantrybės. Kaip scenarijaus autorė komandoje dirbau pirmą kartą. Be to, nenorėjau į viešumą paleisti skuboto produkto.“

Iš lėto bręs „Eurovizijai“

Iš jautrios ir lyrinės merginos netikėta girdėti popmuzikos ritmus ir modernias aranžuotes. „Nors kažkur giliai žinau, ko noriu, ieškojimo procesas vis dėlto užtrunka“, – teigė Valda.

Gitarą padėjusi į šalį mergina šiuo metu bendradarbiauja su muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku, kuris dirba su tokiais atlikėjais, kaip Ironvytas, Julius Alekna bei Ieva Zasimauskaitė. Dainų kūrėja sako, jog galvoje jau sukasi trečios dainos motyvai ir vaizdo klipo vaizdai.

Gitaristė džiaugiasi dabartiniais vaisiais, bet tikina, kad iki jos užmojų dar gana toli. „Mano vaikystės svajonė kažkada dalyvauti bent „Eurovizijos“ atrankoje niekur nedingo. Labai įstrigo ir Ramūno Zilnio per projektą pasakyti žodžiai, kad puikiai tikčiau „Eurovizijai“. Net nusijuokiau viduje, negi tai matyti ant mano veido. Kaip bebūtų, keista, jau lyg ir nebe 16 metų, bet nesijaučiu subrendusi ir tam pasiruošusi. Dar vis tikiu, kad tokia akimirka išaus. Artimieji juokauja, kad tuoj raukšlės pradės rodytis, tad reikia skubėti“, – šmaikštavo 22 metų atlikėja.

Parengė Audinga SATKŪNAITĖ

Pasiklausykite dainos „Man Taip“.

https://www.youtube.com/watch?v=Fx_0hI2vFVI

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Grazi, miela ir talentinga mergina. Sekmes jai didziausios.

  • Anykščiai nuo seno garsėja rašytojais, o Kupiškis jau gali pasigirti aktoriais,dainininkais,netgi kompozitorę turim.Jauniems ir gabiems keliai atviri.

  • Šaunuolė Valda. Muzika ji domisi,atlieka ir kuria ją nuo vaikystės. Pažinojau jos tėtį-nuostabus žmogus,daug yra padaręs Lietuvos labui,žmonių gerovei..,gaila,kad jaunas žuvo. Visa Ridikų šeima Lietuvos rodiklis koks turi būti žmogus. Jie pirmieji Lietuvoje,protingai ir naujoviškai auklėjo vaikus,bet neužmiršdami senelių patyrimo. Jos brolis,būdamas kelių mėnesių laisvai plaukiojo ežere nors dar nemokėjo vaikščioti.

Rekomenduojami video