2023/01/31

 

MERO PADĖKOS VAKARE – DVYNIŲ TRIUMFAS

Dvynės Ema ir Aneta Rajunčiūtės su tėvais Kristina ir Arminu. Autorės nuotrauka

Dvynės Ema ir Aneta Rajunčiūtės su tėvais Kristina ir Arminu.
Autorės nuotrauka

Trijų karalių dieną, sausio 6-ąją, kupiškėnai rinkosi į ketvirtą rajono mero Dainiaus Bardausko padėkos vakarą.

Per renginį pagerbti pirmi praėjusių metų rajono naujagimiai ir tais metais gimę dvyniai. Taip pat įteiktos mero nominacijos Kupiškiui nusipelniusiems žmonėms, apdovanoti konkurso „Šventiškiausia nuotaika 2018“ dalyviai.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Tai buvo pirmas 2019 metų renginys, užbaigęs kalėdinių švenčių laikotarpį. D. Bardauskas pasveikinęs renginio dalyvius priminė, kad Trijų karalių dieną dar galime vieni kitus pasveikinti su šv. Kalėdomis, Naujaisiais metais ir Trijų karalių diena.

„Neatsitiktinai sausio 6-ji buvo pasirinkta šiam renginiui. Trys karaliai Kristų aplankė su dovanomis. Aš dovanų nedaliju, bet pagerbiu žmones, kurie savo darbu, nuopelnais garsina mūsų kraštą ir padeda jo žmonėms gyventi geriau ir įdomiau. Taip pat pagerbiu ir tuos, kurie pirmi praėjusiais metais atėjo į šį pasaulį, mergaitę ir berniuką.

Be to, 2018 metai Kupiškyje buvo ir dvynių metai. Sulaukėme net trijų porų dvynukų. Taigi ir jiems skirtas ypatingas dėmesys. Dvyniai man brangūs ir dėl to, kad aš pats pagal zodiako ženklus esu dvynys. Šiemet turime ir miesto eglę dvynę“, – šmaikštavo meras renginio pradžioje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Norim paklausti kur žiūri opozicija?. Juk rinkiminis laikotarpis meras gali dovanoti tik popierines padėkas,ne pinigus,gėles,meškinus ir tikrai jau ne ratukus fortepijonui.Iš kokių lėšų meras pirko tuos ratukus? Iš savų? Ar iš mūsų visų mokesčių mokėtojų? Jei iš mūsų,tai kodėl dovanoja, jis o ne mes? O kam jis dovanojo? Kultūros centrui? Ar asmeniškai muzikos mokytojai? Fortepijonas kiek suprantam tai,kultūros centro.Bet įteikė mokytojai.Tikras tvinpyksas.Geresnės rinkėjų mulkinimo parodijos net nesusapnuosi.Na dviejų valandų pompastikos dėl 600 eurų padovanojimo miesto puošybai.Išrinktiesiems tai vaišės dar buvo vienos valandos trukmė už 2,5 tūkstančių eurų.

 • Man labai įdomus vienas dalykas. Tai liečia visus iki šiol buvusius merus. Mieruoja, mieruoja kas vertas mero dėmesio… Net kūdikiai nusipelno jo, nors gimė ne savo noru. O žmonės, atidavę Kupiškio gerovei kurti visus savo darbingus metus, nebūna pastebėti… Jei išvažiavai iš Kupiškio, kažkuo tapai, kažkur pabuvojai, tai skalambija ir skalambija apie tokių svarbą ir didybę. Tačiau tie kas mokė, gydė, statė namus, teikė paslaugas, tarnavo, lieka nepastebėti. Tai pastebėjau nuo pirmos Lingaudalas. Ir kol kas niekam nešovė į galvą mintis, kad be čia gyvenančių, organizuojančių įmonių darbą, mokančių, gydančių,Kupiškis būtų visiškas niekas. Ir bet koks meras nebūtų reikalingas.

  • Buvo pagerbti ir mokytojas ir tautodailininkė,o kūdikiai tai šventė visam rajonui.Va,lingaudaloj tai tikrai,pakviečia kokį vilnietį etnografą ir garbina jį per kelis koncertus,vis „žodį suteikia“ svečiui 🙂

   • Nesupranti ar nenori suprasti apie ką kalbama. Tau viena įkalta: meras visada teisus. Daugiau suprasti neduota?

    • ale tikrai,atspėjai.Aš iš tų,kurie vertina pagal darbus,o ne pagal nieko neveikimą (turėjom tokį,labai mėgusį telefoniuke žaidimus pažaist darbo metu)

     • Su telefonais darbe žaist pigiau kainuoja mokesčių mokėtojams, negu lauke su buldozeriais 😀 😀 😀

 • Kultūros namams pirma vieta? Turi etatinį dailininką, pinigai byra iš biudžeto kaip į kiaurą maišą. Ar tai vienodos sąlygos? Gal buvo nurodymas iš viršaus pamaloninti Janušonienę? Ką galvoja komisija?

Rekomenduojami video