2023/02/03

 

NORI PIGESNIO BILIETO, MIKLINK KOJAS

Kupiškio kultūros centro kasoje maždaug nuo sausio vidurio jau bus galima nusipirkti bilietų į renginius kituose miestuose. Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Kupiškio kultūros centro kasoje maždaug nuo sausio vidurio jau bus galima nusipirkti bilietų į renginius kituose miestuose.
Banguolės Aleknienės-Andrijauskės nuotrauka

Taip nuo šių metų turės daryti kupiškėnai, norintys nusipirkti bilietą į Kupiškio kultūros centre vyksiančius mokamus renginius. Kaip ir ankstesniais metais, kultūros centro kasoje bilietai kainuos tiek, kiek nurodyta renginių afišose.
Labiau įpratę pirkti viską internetu gyventojai turės už tokį komfortą primokėti. Tokia tvarka, sakoma, galioja visoje Lietuvoje.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Paskutiniame 2018 metų rajono Tarybos posėdyje buvo pakoreguoti Kupiškio kultūros centro teikiamų mokamų paslaugų įkainiai. Trumpai tariant, jei bilietus į čia vyksiančius mokamus renginius pirksime internetu (portale www.tiketa.lt), tai jie mums kainuos brangiau nei pirktume šio kultūros centro kasoje.
Mat pirkėjui už kiekvieną įsigyjamą bilietą taikomas paslaugos administravimo mokestis (nuo 0,35 Eur iki 1,20 Eur), kurį nustatė portalas.

Bilietų kainų nuolaidos neįgaliesiems, pensininkams, daugiavaikėms šeimoms ir kitiems asmenims, kurias yra patvirtinusi anksčiau Kupiškio kultūros centro įkainius svarsčiusi rajono Taryba, perkant bilietą internetu bus netaikomos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Yra žmonių, kuriems patogiau ir pigiau nupirkti bilietą internetu, nei eiti ar važiuoti tolimesnį kelią.

  • Neįsivaizduoju kodėl toks langelis buvo reikalingas, jei nedirba naktimis. Vasarą tai gal irnieko,kai nelyja… Kažkoks nejaukumo kūrimas.

  • Tiketa apmokestina administravimą? Ar jie tuos bilietus ranka akmenyje iškala, kad tokios kainos? Kaip atsitiko, kad koncertų rengėjai negali pasirinkti kito online bilietų pardavėjo? Žurnalistai, galėtumėt paieškoti iš kur tas godumas, ir jums bilietai atpigtų taip pat 😉

  • Iš spektaklio atmeskim dekoracijas, gerb. Sakalausko ir jo dukrelės dainavimą. Kas lieka? Gal brangiausi Lietuvoje bilietai į saviveiklinį pasirodymą?

    • Tikrai būtų įdomu palyginti.

Rekomenduojami video