2023/01/30

 

2019 METŲ HOROSKOPAS

Geltonosios žemės kiaulės metai pagal rytietišką tradiciją prasidės tik vasario 4 dieną. Tokios savybės, kaip darbštumas, dosnumas, optimizmas, šeimyniškumas, išties bus labai vertinamos šiais metais, o kiaulaitė globos keliautojus, žemdirbius, ūkininkus, apsukrius verslininkus, vaikelių susilaukti trokštančias poras.

Astrologė Sidonija Kulikauskienė perspėja, kad šis smagus kriuksintis padaras yra gana neapdairus ir netaupus. O tai gali sukelti problemų ir atskiriems asmenims, ir valstybėms.

AVINAS

Šie metai labiau nei paprastai skatins keliauti, pažinti pasaulį, svetimas kultūras. Jie turėtų būti palankūs srityse, susijusiose su užsieniu, turizmu, tarptautiniais projektais, teise, universitetinėmis studijomis, kultūra, švietimu. Tiktų siekti ir autoriteto bei šlovės, dvasingumo ir geresnio įvaizdžio. Dėmesio ir palaikymo galite sulaukti iš įtakingų žmonių, įžymybių. Gerų pažinčių užmegsite per visuomeninius renginius, keliaudami. Antra vertus, niekur nepabėgsite nuo senų įsipareigojimų ir nebaigtų darbų. Įtampą kels bendravimas su kai kuriais kolegomis, vadovais ar giminaičiais. Reikia vengti konfliktų, taktiškai bendrauti, neapleisti senyvų artimųjų. Metų pradžioje būsite aktyvūs, aistringi, tačiau kupini impulsyvumo, neracionalių lūkesčių.

Artėjant pavasariui vis labiau rūpės nekilnojamojo turto, statybos, žemės ūkio reikalai, šeimos gerovė. Galbūt rasite neužimtą nišą verslo, paslaugų pasaulyje ar pakoreguosite moderniomis naujovėmis tą sritį, kurioje sukatės. Baigiantis vasarai prasidės darbymetis. Galbūt susirasite norimą darbą ar pradėsite rimtas studijas. Visgi dėl aršios konkurencijos lengva nebus, tad metų pabaiga ramybės nežada.

JAUTIS

Jums prasideda permainų metas. Vis dėlto nebūtinai iš karto susivoksite, ką reikia ar norisi keisti. Teisingam susiorientavimui prireiks laiko. Ir jo tikrai turite pakankamai, nes pokyčiams, naujovėms skatinantis Uranas jus dar tik pradeda veikti. Šiemet mąstyti apie įvairias transformacijas skatins ir Jupiteris. Vieni susidomės modernia technika, informacinėmis technologijomis, elektromobiliais ir kt. Antri gi pasiryš radikaliai keisti gyvenimo būdą, kūno formas, garderobą, įvaizdį, gyvenamąją aplinką ar kt. Treti – dar kartą studijuoti, mokytis naujos profesijos ar imti kreditą verslui, būstui ir kurtis tokią erdvę, apie kokią svajojote. Arba leistis į egzotišką tolimą kelionę. Dažnai jusite norą mesti seną veiklą, nebaigtą projektą.

Gali būti, kad nekantrumas, aplaidumas jums kirs per kišenę ar sugadins svarbius santykius, sukels grėsmę likti atpirkimo ožiu už administravimo, apskaitos ar kitas klaidas. Pažįstamais, draugais nederėtų aklai pasitikėti ir pasiduoti abejotinoms pagundoms. Dėl per didelių išlaidų nuo balandžio gali prasidėti problemos, bet stipriau pasekmes pajusite įpusėjus rudeniui. Stipriai ims vilioti kelionės.

DVYNIAI

Tai bus metai, kai ypatingą vertę įgis partnerystė, bendradarbiavimas, santuoka. Per konkurenciją, rungtyniavimą ir kompromisus, susitarimus galima prasibrauti iki sėkmę lemiančių dalykų. Tikėtinas populiarumas, geri verslo ar gyvenimo, santuokos partneriai. Šių dalykų reikės nusipelnyti savo elgesiu, bendravimo stiliumi, diplomatija, įžvalgumu. Jeigu to nebus, tuomet santykiai dramatiškai trūkinės, atsiras priešų, alins konfliktai, slaptos klastos ir intrigos. Atsargiai reikėtų elgtis ir su santaupų panaudojimu, investicijomis, paskolomis, nes rizika gana dažnai gali nepasitvirtinti. Užsidirbti stenkitės iš visų jėgų, bet į skolas ir abejotinus, brangius projektus verčiau nesivelkite. Jei gebate užsidirbti tiek, kad užtektų rimtesniam remontui namuose, interjero keitimui, tai to galite drąsiai imtis.

Ankstyvas pavasaris apskritai nėra palankus pokyčiams ir rizikai, nes jums stigs racionalumo, daug ką vertinsite nerealiai. Saugokitės sukčių ir pažadukų. Siekite dvasingumo, išminties ir objektyvumo.

VĖŽYS

Svarbiausios metų aktualijos – darbas, sveikata, įvaizdis. Darbo nestokosite, kaip ir progų įsidarbinti, pakeisti turimą darbo vietą į naują, pagerinti darbo sąlygas ir kt. Rimtos pastangos žada gerų rezultatų. Gali būti, kad daugybę metų išdirbę vienoje darbovietėje, šiemet būsite priversti ar paskatinti ryžtis pokyčiams. Viena vertus, tokiame darbe daugės įtampos, konfliktų, neįgyvendinamų reikalavimų. Antra vertus, jūs galite pasijusti visiškai perdegę, išsisėmę, nebenorį ar nebegalį judėti sena vaga. Jausite spaudimą tobulėti, ugdytis naujus gebėjimus, gilinti žinias, atsinaujinti, kelti profesinę kvalifikaciją ir pan. Pasiduokite naujiems vėjams, aukite kaip asmenybės, į gera keiskitės ir vidumi, ir išore. Išvykite iš savęs neatsakingą vartotoją. Sureguliuokite mitybą, sportuokite, nes tai padės spręsti sveikatos ir figūros problemas. Stenkitės ir likimas jums tikrai padės.

Gali būti, kad atsiras naujų draugų, o gal ir naujas kolektyvas, kuriame neblogai pritapsite. Deja, lyg rūke ištirps kai kurios senos draugystės. Galbūt nebedžiugins ir seni partnerystės santykiai. Neskubėkite jų nutraukti – praėjus tam tikrai krizei, jie gali net sustiprėti.

LIŪTAS

Įdomūs, o dažnai ir smagūs jums turėtų būti šie metai. Jie žada daugiau sėkmės meilės, sporto, turizmo, vaikų, kūrybos srityse. Jei tebeieškote jums skirto mylimojo (-osios), galite gauti likimo dovaną – meilės romaną. Dar daugiau galimybių realizuoti savo tikslą turės tie Liūtai, kurie trokšta susilaukti atžalos, pagausinti šeimą. Jei svajojate pademonstruoti savo ar vaikų talentus scenoje, sporto arenoje, kažkuo sublizgėti, šiemet tai išties bus įmanoma. Vos prasidėjus pavasariui kai kurie Liūtai tuoksis, ims lauktis šeimos pagausėjimo ar pan. Ne tokia džiugi bus seno darbo, užsitęsusio projekto situacija ar tokia veikla, kuri jus labai išvargino, įgriso ir velkate lyg sunkų jungą. Net pasiekimai ir geras uždarbis nebeglostys širdies. Ne kartą kils noras nusimesti tą sunkią naštą. Galiausiai jausitės kaip laimėtojai, jei jums pavyks deramai užbaigti įsipareigojimus, neapvylus klientų, kolegų, partnerių. Bet kokiame darbe – ir sename, ir naujame – svarbu laikytis terminų, susitarimų, negadinti emocinio mikroklimato, laiku ištaisyti klaidas.

Rudenį galite pasigailėti, jei neištvėrėte ir metėte svarbų projektą, nebaigtą darbą. O galbūt tai nutiks dėl motinystės ar tėvystės atostogų. Pati metų pabaiga atokvėpio nežada – daug pareigų, darbų, o ir sveikata reikės labiau pasirūpinti.

MERGELĖ

Tai metai, kai prioritetas bus šeima, jos gerovė, tradicinės vertybės, jaukūs namai. Kursite, gausinsite šeimą arba įrenginėsite būstą, plėsite savo valdas ar keisite gyvenamąją vietą. Daugiau dilemų, vidinių išgyvenimų turės ištverti tie, kurių susipainioję meilės santykiai, kurie įsivėlę į meilės trikampius ar balansuoja ties skyrybų riba. Tada reikės apsispręsti. Nerimo ir galvos skausmo dėl vaikų taip pat bus nemažai. Vaikams turėsite skirti daugiau dėmesio ir pinigų. Galimos netikėtos darbo ir mokslo kelionės. Kvalifikacijos kėlimas ir mokymasis svarbus, jei nenorite atsilikti nuo laikmečio ir būti sutraiškyti permainų buldozerio. Jums gali padėti naujos pažintys. Nevenkite pasikonsultuoti su specialistais iškilus keblioms situacijoms.

Pavasarį kils paskata domėtis dvasiniais dalykais, sveikiau maitintis, pozityviau mąstyti, etiškiau elgtis, atsisakyti vartotojiško požiūrio ir kt. Tuo pat metu bus progų labiau iškilti visuomenėje, kolektyve, vykti į tolimą kelionę. Ruduo leis skinti derlių ir duos naują impulsą stengtis dėl didesnio komforto, uždarbio, nekilnojamojo turto.

SVARSTYKLĖS

Gana prieštaringi bus šie metai. Vienose srityse, pvz., švietimo, teisėtvarkos, politikos, valstybinio sektoriaus, dažniausiai Fortūna jums šypsosis malonia šypsena, antrose – ji tarsi šaipysis siųsdama išbandymus. Kils ūpas arba būtinybė išmokti naujų dalykų. Galbūt išmoksite vairuoti, įgysite vairuotojo pažymėjimą ir nusipirksite automobilį, nors to visiškai neplanavote. Galite pasiryžti savarankiškai teikti paslaugas, imtis individualios veiklos. Regis, tapsite aktyvesni, komunikabilesni.

Deja, per daug laiko skirdami bendravimui socialiniuose tinkluose, naršymui, plepėjimui su kolegomis, kaimynais, labai išblaškysite savo energiją, laiką ir to pristigsite svarbiems dalykams, šeimai. Tai gali lemti susvetimėjimą, atitolimą nuo artimiausių žmonių. Įtampos, nesutarimų žada ir nuosavybės aktualijos. Rizikinga investuoti, įkeisti turtą ir pan. Rudenį sulauksite tam tikrų karminių pasekmių. Artimiems žmonėms prireiks jūsų pagalbos, supratingumo.

SKORPIONAS

Šie metai jums turėtų būti sėkmingi, produktyvūs, patogūs. Įžymybės, užsieniečiai gali parodyti jums dėmesį, plėsti jūsų akiratį ir galimybes plačiau bendradarbiauti, verslauti, prekiauti. Visgi daug ką lems jūsų apdairumas ir gebėjimas bendrauti, dalytis, būti konkurencingiems, neatsilikti. Darbe, versle neišvengsite konkurencijos ir tokių pokyčių, kurie sujaukia įprastą tvarką, eigą, pareigų ir pinigų paskirstymą, mokesčių apskaitą. Jeigu rimtai tuo domėsitės ir tvarkysitės, tai finansinė, turtinė jūsų padėtis pagerės, atlyginimas ir bendrosios pajamos didės.

Vis dėlto reikia tinkamai tvarkyti dokumentus, sutartis. Atsakingai pasirašykite, perskaitę ir įsigilinę į dokumentų turinį, o ne aklai. Vairuoti ir netgi kalbėti, rašyti, komentuoti reikia atsargiai. Žvirbliu išlėkęs žodis šiemet ne kartą jaučiu sugrįš. Galite susipykti su jums svarbiais žmonėmis. Jei esate vieniši, pasitaikys netikėtų progų užmegzti partnerystę.

ŠAULYS

Šiais metais jūs būsite zodiako lyderiai. Fortūna atsigręš į jus visu veidu ir skatins būti aktyvius, įgyti daugiau įtakos ir autoriteto. Permainų troškulys bus toks stiprus, kad būtinai suteiksite savo gyvenimui įspūdingų naujovių vienoje ar kitoje srityje. Galbūt pradėsite studijas, politinę veiklą ar savo verslą, išvyksite į nepakartojamą kelionę, stipriai pakeisite įvaizdį, apsiginsite disertaciją ar imsitės tarptautinio projekto. O galbūt sukursite šeimą, įsigysite būstą. Nuo pavasario darbe reikės priimti pokyčius ir niekas neleis laikytis įsikibus senos tvarkos. Veikiausiai jūs ir patys veršitės prie naujovių, kartais – net pernelyg, neturėdami jokios patirties ir supratimo.

Nuliūdins nuostoliai, kilę dėl nepamatuotos rizikos, perdėto pasitikėjimo savimi imantis nerealių sumanymų, skubant. Sugalvojus investuoti, imti kreditus, jums reikėtų pasitarti su profesionaliais žinovais. Viską darykite nuosekliai, pamažu, nesielkite švaistūniškai. Naujų užmojų realizavimui turite būti pasiruošę, o ne pulti lyg stačia galva į ugnį. Jei visgi suklysite, persistengsite, metų pabaigoje turėsite veržtis diržus, užuot skynę gausų savo pastangų derlių.

OŽIARAGIS

Tai veikiau bus ilgas apmąstymų, susikaupimo, o ne aktyvios veiklos laikotarpis. Šie metai privers gilintis į dvasinius dalykus, stengtis giliau pažinti save, stiprinti ar susigrąžinti sveikatą, labiau vertinti gamtą, ekologiją. Dažniau norėsis arba teks būti vienumoje, riboti vartojimą, viešą veiklą, vengti šurmulio, žmonių susibūrimų. Sumažėjęs bendravimas ir dvasingumas jums gali padėti išvengti konfliktinių situacijų, kitų priešiškumo. Šiemet išties bus labai lengva tapti intrigų ir šmeižto taikiniu, įgyti priešų ar net teistumą. Svarbu susilaikyti nuo pretenzijų ir kenkimo kitiems, nes pasekmės dvigubu bumerangu kirs atgal.

Nepaisant didesnio jautrumo bei poreikio atsiriboti nuo viešo gyvenimo ir dėmesio, jūs išliksite ambicingi, tvirti, gebantys atsitiesti po bet kokių išbandymų. Nuo pavasario likimas bus linkęs jus apdovanoti meile, partneryste, motinyste ir tėvyste, kūrybiniu įkvėpimu, netikėtai atsiskleidusiu talentu, stipria intuicija. Galbūt atrasite meninius savo sugebėjimus. Apskritai šie metai gali jus labai subrandinti. Užbaikite tai, kas yra nebeaktualu, ir pamažu ruoškitės naujiems startams.

VANDENIS

Šie metai jus ir jūsų gyvenimą kažkuo pakeis, bet pokyčius vertinsite gana prieštaringai. Jums labai seksis pritraukti bendraminčių, pasižymėti kolektyve, visuomeninėje veikloje, išpopuliarėti. Atsidūrę tarp žmonių ar kur nors klube be jokių pastangų galite tapti dėmesio centru, užmegzti pažinčių. Socialinių tinklų žvaigžde irgi bus galima tapti per daug nesistengiant. Visgi situacija bus tokia, kad kai kurie nauji draugai vėliau pasirodys netikri, klastingi, rezgantys intrigas, skleidžiantys apkalbas. Gali būti, kad jūs patys to nusipelnysite savo elgesiu, replikomis, nes metų pradžioje kelis mėnesius dažnai demonstruosite tamsiąsias savo asmenybės ypatybes, netaktą, aroganciją. Nieko keista, kad tada jus vysis karminės pasekmės. Net ir lėtinės ligos dėl to paūmės ir įkyriai vargins ilgą laiką.

Gali būti, kad ir kiti neaiškūs negalavimai kels nerimą. Metų pradžioje pasireiškusi sveikatos problema gali su stipresne jėga pasikartoti metų pabaigoje. Kai kurie darbai, projektai pasibaigs, o santykiai nutrūks. Vasara ir ruduo turėtų būti neblogas metas, tačiau metų pradžia ir pabaiga žada išbandymų.

ŽUVYS

Gana banguoti jums bus šie metai. Jie pasižymės augančiais reikalavimais darbe, ypač dirbantiems valstybiniame sektoriuje, o jūs – didesniu ambicingumu, karjerizmu ir polinkiu į saviapgaules ir apgaules, neobjektyvų savęs ir kitų vertinimą. Iki gegužės dažnai seksis neblogai. Būsite kupini noro pasireikšti darbe, viešumoje, kolektyve, siekti autoriteto, išsiskirti kūrybingumu. Stengsitės būti reikalingi, populiarūs. Tam tikslui aktyviai naudositės ir socialiniais tinklais, ir bet kokia proga pasireklamuoti, užmegzti reikalingų pažinčių. Yra pavojus, kad neapskaičiuosite savo jėgų ir suklysite.
Jei vis dėlto nenumaldomai norėsis demonstruoti originalumą, griebtis naujovių, savarankiško verslo, paslaugų teikimo ar pan., verčiau rinkitės iš jums šiuo metu sėkmingesnių sričių, t. y. iš amatų, prekybos, reklamos, kūrybos, grožio, transporto paslaugų srities. Vertėtų pasimokyti ko nors naujo. Protarpiais jus valdys vidiniai demonai, rizikinga pagunda, kuriai pasidavę, galite paslysti gyvenimo kelyje, įgyti priklausomybę, susirgti. Reikia labai saugoti sveikatą, psichiką.

ELTA

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video