2023/02/08

 

EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS SU NERIMO ŠEŠĖLIU

Įpusėjus adventui, praėjusį penktadienį su nykštukų ir snieguolių šokiais, Kalėdų Seneliu, su fejerverkais Kupiškyje, iš dalies atvertoje atnaujinamoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, įžiebta kalėdinė eglė.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Šios ceremonijos organizatoriai Kupiškio kultūros centras ir rajono Savivaldybė teigė, kad kupiškėnai nedalyvauja kalėdinių eglučių įžiebimo lenktynėse ir jų grožio konkurse. Svarbiausia neužmiršti, kad puošni eglė – švenčių laukimo simbolis, kviečiantis mus į dvasinę bendrystę.

Įžiebta Kupiškio eglė.
Autorės nuotraukos

Į šį renginį susirinko didžiulė minia žmonių. Kupiškėnus paskatino ateiti ne tik kalėdinės eglės įžiebimo ceremonija, bet ir proga iš arčiau pasidairyti, kaip atrodo dalis atnaujintos aikštės, ką siūlo prekeiviai, išsirikiavę viename jos pakraštyje.

Kalėdinę eglę visi labai gyrė. Anot jų, tokios eglės Kupiškyje dar nebuvo. Žinoma, žmonės pastebėjo, kad ji beveik tokia pat kaip ir Tauragėje. Vis dėlto šis faktas jų neerzino. Gal vienas tik mestelėjo, kad už 12 tūkst. eurų galima buvo ir originaliau papuošti, nekartojant jau kažkur matyto varianto.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • oras puikus,žiemiškas,eglė graži,žmonės geros nuotaikos, o scenos ir pritrūko.Nematė ne tik vaikai,bet ir vėliau atėję suaugusieji.

  • Susirinko daug žmonių, tikėjosi ir puikią šventinę programą pamatyti. Svajonės liko svajonėmis. Kultūros direktorei patarimas. Mažiau švęskit, baliavokit, susimažinkit priedus, netikslingus honorarus ir nusipirkit normalią sceną. Jei pakabinot dainininkę trečiam aukšte, tai turėjo būti ir ekranas. Koncertas tik pasiklausyti. Kada kultūra suorganizuos normalią šventę kupiškėnams?

  • Vienas pastebejimas aikste nuvale bet po sniegu buvo labai slidu vos galvos nenusisukiau ant nauju plyteliu. Pabarstykit butinai

  • Nuo kiekvieno miesto gyventojo po du eirus. Tai Vilnius galėjo skirti milijoną savo eglei. Bet neskyrė tiek. Skrudžai. O mes turim ir didžiuojamės turtingi būdami.

Rekomenduojami video