2023/02/03

 

BAIMĘ ĮVEIKĖ ATIDARYDAMA PARDUOTUVĘ

Kol vieni dejuoja dėl sudėtingo gyvenimo Lietuvoje ar tiesiog tyliai ir ramiai svajoja apie šviesesnę ateitį, kiti tvirtai savo likimą suima į rankas ir iš dangaus krentančių dovanų nelaukia. Būtent taip pasielgė Subačiuje gyvenanti Sandra Grubytė-Jackevičienė, kuri neseniai atidarė dėvėtų drabužių parduotuvę. Jos nuo tokio drąsaus žingsnio neatgrasė ir progresuojanti liga.

Audinga SATKŪNAITĖ

Turėjo prisiderinti prie ligos

Sandra yra kilusi iš Panevėžio rajono, Tiltagalių kaimo, tačiau ištekėjusi su vyru įsikūrė Subačiuje. Nedideliame miestelyje gyvenanti šeima augina du paauglius sūnus, kurie baigę mokyklą, tikėtina, savo gyvenimą kurs ne gimtajame mieste. Pašnekovė patikino, kad minčių keltis į didesnį miestą pati niekada neturėjusi.

„Esu augusi ir Panevėžyje. Čia prieš metus ir dirbau, bet Subačiuje yra mano namai, šeima. Iš tiesų nebesinori to didžiulio šurmulio“, – sakė S. Grubytė-Jackevičienė.

Moteris jau mėnesį savo dėmesį dalija ne tik šeimos nariams, bet ir neseniai Subačiuje duris atvėrusiai dėvėtų drabužių parduotuvei. Ji tikino, kad tokia mintis jos galvoje sukosi seniai.

Nors Sandra turi antros grupės invalidumą, bet tai nesustabdė imtis nuosavo verslo idėjos. Ji pabrėžė, kad šiuo metu didžiausia jos padėjėja yra Tiltagaliuose gyvenanti mama.

„Liga mane sustabdė ir pakoregavo gyvenimo planus. Reikia prie to taikytis. Taip dirbti tiesiog yra paprasčiau. Jeigu reikia pagalbos atsivežant maišus drabužių, padeda mama arba vaikai. Nėra šalia kolegų, kuriuos reikėtų prisivyti, antraip galbūt ir pasijaustų, kad kažko nebesugebu. Kiek galiu, neskubėdama ir dirbu. Dažnai turiu važinėti pas gydytojus, todėl nereikia prašyti išleisti mane iš darbo ar keistis grafiko su kolegomis. Galbūt žmonėms nėra labai patogu, bet aš galiu tiesiog užrakinti parduotuvę, užklijuoti raštelį ant durų ir išvažiuoti. Aišku, turėdama antrą invalidumo grupę, galėčiau būti namuose ir nebedirbti, tačiau iš pašalpos būtų sunku išgyventi, ir dar norisi kažkuo užsiimti“, – atviravo S. Grubytė-Jackevičienė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Kokia sauni, darbsti moteris. Kol kai kurie sveiki dejuoja ir skundziasi, ji tiesiog imasi darbo. Sveikatos ir sekmes.

Rekomenduojami video