2024/07/12

 

PO PENKERIŲ METŲ PALIEKA DIREKTORĖS PAREIGAS

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė iš Tarybos narių klausimų lavinos nesulaukė. Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė iš Tarybos narių klausimų lavinos nesulaukė.
Audingos Satkūnaitės nuotrauka

Lapkričio 29 dieną posėdžiavę Tarybos nariai palaimino Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorės Laimutės Šližauskienės norą pasitraukti iš vadovaujamų pareigų.

Audinga SATKŪNAITĖ

Išėjimo priežasties nedetalizavo

Per Tarybos posėdį darbotvarkės klausimą dėl Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorės atleidimo iš pareigų pristačiusi Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė sakė, kad gautas L. Šližauskienės prašymas atleisti iš darbo šalių susitarimu nuo 2019 metų sausio 31 dienos.

Kol kas dar direktorės pareigas einančiai L. Šližauskienei bus išmokėta keturių mėnesių vidutinio darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka ir kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas.

Šis sprendimas per vieną mėnesį gali būti skundžiamas Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmams.
Nuo 2019 metų vasario 1 dienos laikinai Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigas, iki kol bus paskirtas direktorius, eis pavaduotoja ugdymui Ingrida Tuskienė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nuotrauka į dešimtuką

  • Būtent kad išėde pavaduotoją,nes nepatiko puikiai bebdraujanti ir maloni,protinga moteris. Ypač buvo mylima kolektyvo.
    Tai ir ačiu dievui kad daba išvaziuoja is Kupiskio.

  • Labai silpna vadove buvo, todel ir ,,išeitines tokios dideles“, mažai kam tiek skiriama, nesuvalde kolektyvo, vien intrigos, pykčiai, tai va buvusi pavaduotoja buvo išesta, na o dabar ir pati direktore traukiasi, tur but eis seneliu namu statyt Naiviuose. sekmes nors kituose darbuose.

Rekomenduojami video