2023/01/30

 

KAROLINOS GYVENIMAS – NE PAGAL STANDARTUS

Karolina yra dalyvavusi įvairiose žurnalų ir albumų fotosesijose, todėl ji prieš objektyvą jaučiasi laisvai. Mergina teigia, kad dėmesys jai patinka.
Nuotrauka iš asmeninio Karolinos Anskinaitės albumo

Į kupiškėnę Karoliną Anskinaitę neįmanoma neatkreipti dėmesio, nes ji iš daugumos išsiskiria ne tik plačia šypsena, bet ir pasitikėjimu savimi. Neseniai veikli, ryškios išvaizdos mergina dalyvavo provokuojamo LNK projekto „Dydžio (r)evoliucija“ atrankoje ir tapo viena iš jo dalyvių. K. Anskinaitė tikino apkalbų nebijanti, nes suprantanti, kad tokia yra žmogaus prigimtis – kalbėti apie kitus.

Audinga SATKŪNAITĖ

Metė sau naują iššūkį

K. Anskinaitė televizijoje ne naujokė. Ją prieš keletą metų buvo galima išvysti TV3 laidoje „Chorų karai“, kur ji atstovavo Tauragės chorui, kurio vedlėmis buvo grupė „Magnit“. Anot Karolinos, karjera televizijoje prasidėjo būtent nuo minimos laidos.

„Buvau darbšti ir atsakinga – tai svarbiausi kriterijai, kurie reikalingi dirbant prieš objektyvą“, – kalbėjo veiklioji kupiškėnė.

Kad jos veidas tapo matomas televizijos ekranuose, nebuvo atsitiktinumas. Karolina pabrėžė, kad dėl to reikėjo labai daug dirbti, o pasiūlymų jai niekuomet netrukdavę dėl išskirtinių išvaizdos bruožų ir kitų charakterio savybių.

K. Anskinaitė neseniai tapo naujo televizijos projekto „Dydžio (r)evoliucija“, kurį ekranuose žiūrovai galės pamatyti nuo spalio pabaigos, dalyve. Karolina sakė, kad atrankoje nusprendusi dalyvauti dėl jai pačiai svarbių priežasčių.

„Pirmiausia noriu išeiti iš komforto zonos. Tas yra labai nepatogu. O labiausiai dalyvauti mane paskatino noras plėsti tolerancijos ribas. Mus supa labai daug patyčių, o viena pagrindinių to priežasčių yra antsvoris. Tad į šį projektą ėjau paskatinta savo širdies, proto ir drąsos. Visu tuo noriu pasidalyti su tais, kurie nervinasi ir lieja ašaras dėl savo svorio, ypatingai jaunos merginos, kurios gali dėl to patirti patyčias mokyklose“, – atviravo pašnekovė.

LNK kanale prasidėsiančiame televizijos šou „Dydžio (r)evoliucija“ dalyvaus plius dydžio Lietuvos merginos ir moterys, kurios sieks pelnyti žvaigždės titulą. Naujos laidos pristatyme teigiama, kad šiuo projektu žiūrovams bus siekiama panaikinti kitų primestus grožio „standartus“ ir įrodyti, kad apkūnios merginos ir moterys yra gražios, seksualios ir talentingos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tai jau tikrai.kam ta mergaite +2kg.

  • Labai graži panelė,be špakliaus dar gražesnė.Bet ką ji veiks tam šou,kai tikrai nėra storulė? Manau,su fotošop pastorina jas,nes nebeturi ką rodyti.

  • o dieve kiek špakliaus ant tokio jauno veidelio, mergyte ką desi kai bus 40-50 metų?

    • Nepavydekit .nirko nedes nes nebereikes

    • O tau gaila? 😀 kai bus tiek metu uzsides dar daugiau! Kas ka nori, tas ta daro. Kupiškis.. gaila tokiu zmoniu, pas kuriuos tik neigiamos mintys, prastas gyvenimas ir issilieja viesai.. 🙁
      Neturi ko pasakyti-nesakyk!

Rekomenduojami video