2024/03/04

 

NAUJAS MOKĖJIMO MODELIS ŠVENTĖS RAJONO PEDAGOGAMS NESUGADINO

Jurgita Trifeldienė džiaugėsi, kad Kupiškio rajono mokyklos sėkmingai įvedė etatinį darbo apmokėjimą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Spalio 5 dieną minima Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga kiekvienais metais pedagogų bendruomenė susirenka į jiems pagerbti skirtą renginį Kupiškio kultūros centro didžiojoje salėje. Nors Mokytojų dienos išvakarėse per minėjimą „Žalgirio“ arenoje Kaune švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės kalba buvo palydėta švilpimu, Kupiškyje dėl naujo mokytojų darbo apmokėjimo modelio ramu.

Audinga SATKŪNAITĖ

Atvažiuojančių pedagogų – mažai

Šiais metais minint Tarptautinę mokytojų dieną keturiems mokytojams įteiktos Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos, o 22 pedagogai apdovanoti rajono Savivaldybės mero padėkomis. Švietimo ir mokslo ministerijos padėka pagerbta aktyvi Salamiesčio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Danutė Zovienė, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos technologijų mokytoja Palmira Žilinskienė, ilgametė mokyklos „Varpelis“ direktorė Irena Skupienė ir Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos anglų kalbos mokytoja Jurgita Valauskienė.

Prieš šventę su rajono Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldiene pasikalbėjome, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria pedagogų bendruomenė. Anot J. Trifeldienės, rajone kol kas pedagogų netrūksta, tačiau ji neabejojo, kad mokytojų poreikis gali vis didėti. Šiuo metu, preliminariais duomenimis, suskaičiuojami 203 mokytojai ir mokyklų vadovai. Iš viso pedagoginių darbuotojų yra 232. Praeitų metų pradžioje jų buvo 244. Anot skyriaus vedėjos, bendras jų skaičius sumažėjo dėl to, kad kai kurie mokytojai pasinaudojo galimybe išeiti užtarnauto poilsio.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Vietoj vediejos reikia ausra pastatyti, daugiau apkalbu surinks.

  • Idomu.kiek pamoku pravedusi skyriaus vedeja?ir kiekviena pamoka turi buti idomi visiems.Jei taip ,tai niekada nesugebesite moketi mokytojams tiek kiek jie atiduoda ir investuoja.

  • O kur tiems mokytojams dėtis, jei bus nepatenkinti? Nuo Tamošiūno laikų aišku kad, žodis prieš valdžią baigiasi smūgiu į paširdžius (perkeltine prasme). Jei čia gyveni,esi nelabai jaunas, negali visko mesti ir išvykti- dirbsi kaip ponas pasakys ir kiek lieps.

Rekomenduojami video