2024/07/15

 

SENJORAI SOLIDŽIAI IR LINKSMAI PRADĖJO NAUJUS MOKSLO METUS

Jeigu ne aktyvūs senjorai, Kupiškis neturėtų progos pasididžiuoti turįs aukštąją mokyklą, Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), kuris po dvejų metų švęs veiklos dešimtmetį.
Šį pirmadienį universiteto nariai-klausytojai rinkosi į mokslo metų atidarymo šventę, kuriai vitražų salę užleido Kupiškio kultūros centras.

Ada DVARIONAITĖ

Vos sutilpo čia atėję žmonės, juokauta, kad netrukus reikės didžiosios salės. Kasmet universiteto klausytojų gretos gausėja, dabar yra 181 narys, pernai dėl nelankymo pašalinta 20 nedrausmingų studentų. Kad šitokį rimtą požiūrį ir atsakingumą perimtų jaunuomenė!..

Universiteto rektorė Marytė Semaškienė mokslo metų pradžios šventę vedė, kaip dera, solidžiai: sugiedotas Lietuvos himnas, tylos minute pagerbti į amžinybę išėję universiteto nariai ir gražiai paminėta vieno nario jubiliejinė sukaktis. Kupiškyje gyvenantis Vaclovas Narmontas neslapukavo, pasakė tiesiai, paprastai: „Suėjo nei daug, nei mažai, devyni su nuliu.“

Salėje susirinkę TAU nariai negailėjo plojimų, džiaugsmingų linkėjimų, gėlių, sutartinai sugiedojo „Ilgiausių metų“. O vėliau jubiliatas buvo pakviestas šokio, ne vienam gerokai jaunesniam sukeldamas gražaus pavydo, kaip lengvai, kaip elegantiškai vyresnioji karta sugeba suktis valso sūkuryje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Mano nuomone, per skambiai ir netinkamai pavadinta , tai nei tikras universitetas, nei rektore, nei studentai. Tiesiog aktyvus vyresnio amziaus zmones kartu pasiklauso paskaiteliu, pakeliauja kartu. Taigi, kokia ziniu draugija pavadinti butu panasiau.

    • Nu tai jei įmonės vadovas, kur du darbuotojai pasivadina prezidentu, tai čia nepalyginamai daugiau. Nesnervuokit, tie žmonės netaps nei chirurgais, nei kosmonautais ir jum žalos nedarys.

      • Visoje Europoje taip vadinasi.

  • Tikrai linksmai sejorai pradejo naują etapą,kai universiteto rektore padalino senjorams iš galiojimo išejusius papildus, reik turet savigarbos, galvoja senjorams bus gerai, bet senjorai turi ir vaikus ir anukus, kurie jais pasirūpina, ir apžiūri, geda ponia , tur but nurašysite į išlaidas kaip naudojimui tinkamus, ar ne?

Rekomenduojami video