2024/05/21

 

POPIEŽIAUS VIZITUI ARTĖJANT

Iki popiežiaus Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje rugsėjo 22 ir 23 dieną liko mažiau nei mėnuo. Jau sudėliota preliminari šio renginio programa, numatyta, kur ir kada popiežius laikys šv. Mišias, susitiks su žmonėmis.

Sutikti popiežiaus į Vilnių ir Kauną kviečiami visi Lietuvos žmonės. Pamatyti popiežių Pranciškų bus galima ne tik per susitikimus, bet ir pasveikinti gatvėse, kuriomis jis važiuos papamobiliu.

Į šį ne eilinį renginį važiuos ir didžiulis būrys žmonių iš Kupiškio.

Banguolė ALEKNIENĖ–ANDRIJAUSKĖ

Kupiškėnai – į susitikimą su popiežiumi

Dekano pavedimu suaugusiuosius važiuoti į Kauną susitikti su popiežiumi registruoja Danutė Bukinienė.

Pasak jos, iš Kupiškio važiuos du autobusai. Iš viso juose yra 97 vietos. Kai kalbėjomės ketvirtadienį, dar buvo likusios 7 vietos. Kviečiami vykti žmonės iš visų dekanato parapijų.

„Mums Santakos parke numatytas A6 sektorius. Visi užsiregistravę su mumis vykti žmonės turės kvietimus. Jie jau užsakyti. Kvietimuose reikės užrašyti savo vardą ir pavardę. Į tą sektorių galima bus patekti tik su kvietimais. Iš Kupiškio išvažiuosime apie 3 valandą nakties. Kaune turime būti 6.30 val., nors šv. Mišios prasidės 10 valandą.

Matyt, ilgokai truks žmonių patikrinimas. Juk susirinks didžiulė jų minia. Primenu, kad kartu su mumis keliaujantys žmonės nepamirštų pasiimti sulankstomų kėdučių. Visas renginys užtruks puspenktos valandos“, – sakė pašnekovė.

Jos žiniomis, skapiškėnai į Kauną keliaus kartu su pandėliečiais. Jų kelionę organizuoja parapijos klebonas Albertas Kasperavičius.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Saunu, kad pades zmonems nuvykti i susitikima. Tokia neeiline svente Lietuvai.

Rekomenduojami video