2024/06/13

 

PIRMOKŲ IR JŲ TĖVŲ LAUKIA PERMAINOS – KUR IR KAS MOKYS JŲ VAIKUS

Mokinių tėvams, ypač pradinukų, visuomet labai svarbu kas ir kur mokys jų vaikus. Valio Staburo nuotrauka

Artėja rugsėjo pirmoji. Naujųjų mokslo metų pradžia kelia nerimą būsimųjų pirmokų tėvams kupiškėnams. Mat neišsipildė Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos planai nuo šių mokslo metų visas pirmokų klases turėti po vienu stogu.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Tėvai informuojami

Taigi šiuos mokslo metus trys pirmokų klasės turėtų pradėti įprastai – Kupos pradinėje mokykloje, kuri šiuo metu jau yra tapusi Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos pradinio ugdymo skyriumi. Viena pirmokų klasė turėtų likti šios progimnazijos pagrindiniame pastate.

„Šiuo metu apie susidariusią padėtį yra informuojami pirmaklasių tėvai. Nutarta pasikalbėti su kiekvienu žodžiu ir viską paaiškinti. Tai nelengva užduotis, nes reikia susisiekti su daugiau nei aštuoniasdešimčia tėvų.

Kai kurie žmonės dar atostogauja. Tikimės, kad viskas vyks sklandžiai ir mokyklos administracija, mokytojai šią užduotį sėkmingai įvykdys“, – situaciją komentavo rajono mero pavaduotojas Aurimas Martinka, kuruojantis švietimo sritį.

Pasak jo, toliau bus įgyvendinamas projektas „Modernių ir saugių mokymosi erdvių pradiniam ugdymui sukūrimas Povilo Matulionio progimnazijoje“.

Užtrukus šio projekto įgyvendinimui, nutarta visų pirmokų klasių nesukelti po vienu stogu dėl to, kad šiuo metu progimnazijoje tam nėra užtektinai vietos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kelis metus uždarinėjo Kupos pradinę, neva pastatas avarinės būklės, stogas kiauras ir pan., bet bibliotekos perkėlimui tinkamas pasirodė visai, knygos nešlampa. Ir kai progimnazija pamatė, kad neapžios kiek užsimojo – pirmokai vėl marš į Kupos pradinę.
    Konkrečiai išdūrė tėvus, nes ne vienas tikrai būtų palaukęs metelius ir pernai neleidęs savo vaikų į pirmą klasę progimnazijoje.

  • Kas laimėjo konkursą?

  • pirma isvaiko neivertine galimybiu,po to grazina. viskas su pradine buvo puiku, ten vaikams buvo gera, aisku mokyklai demesio nebebuvo skirta ilgokai

    • Pinigų ar dėmesio? Jei pinigų, tai tėveliai lai suneša patys. Gali būti čia Karalienės Mortos mokkyklos skyrius kad ir dešimčiai vaikų.

  • Šepetos mokykla šiaip jau tikrai tik „vegetuojanti” prie pat Kupiškio….

  • Tilpo Matulionio mokykloje vidurinė mokykla su beveik tūkstančiu vaikų. Ir Šepeta šalia miesto vegetuoja su visai mažu skaičiumi vaikų, kurių didelė dalis vežama iš Kupiškio. Tiesa, ten daug vicemero bendrapartiečių su vadove priešakyje. Grynas pinigų švaistymas. Bet negi gaila, kai savivaldybė neturi kur dėti pinigų.

  • Sveikas protas nugalejo.Valio !

Rekomenduojami video