2024/07/15

 

ATOSTOGŲ KAINOS NĖRA?

Vasaros dauguma neįsivaizduoja be atostogų, tačiau žmonės laisvą nuo darbo laiką išnaudoja labai skirtingai. Kol vieni artimiau susipažįsta su įvairiais Lietuvos kampeliais, antri nekantrauja ištrūkti į užsienį.

Neseniai atliktos apklausos duomenimis, vasaros poilsiui Lietuvoje gyventojai planuoja išleisti iki 300 eurų, o norintieji pataupyti dažniausiai renkasi poilsį Lietuvoje. Ar iš tiesų atostogos yra brangus malonumas?

Audinga SATKŪNAITĖ

Planuoja iš anksto

Įmonės „Durpeta“ rinkodaros ir pardavimo vadovė Sigita Kantautienė sakė, kad dėl intensyvaus darbo krūvio ji atostogų galinti išeiti tik šaltuoju sezonu. Atostogas žiemą moteris su šeima pradeda planuoti iš anksto ir per jas visi kartu vyksta į užsienį. Atostogas S. Kantautienė visada planuoja pati ir kelionių agentūrų paslaugomis nesinaudoja.

„Vasarą atostogas labai smagu leisti Lietuvoje, nes dar daug vietų yra nepamatytų, todėl per ilguosius savaitgalius taip pat stengiamės kuo daugiau pakeliauti po šalį. Ypač ši vasara tam tinkama ir yra geriausia dovana“, – teigė S. Kantautienė, kuri kaip dauguma tautiečių įsitraukė į projektą „Surink Lietuvą“. Per savaitę atostogų liepą ji aplankė net šešias skirtingas šalies savivaldybes.

S. Kantautienė atostogas skirsto į kelias dalis, tačiau per 20 metų nėra turėjusi ilgesnių nei trys savaitės. Anot jos, planuojant atostogas tenka derintis ir prie šeimos poreikių. Pašnekovė tvirtino, kad kelionės ir pasaulio pažinimas yra vienas iš jos pomėgių, todėl dėl jo gali atsisakyti ir prabangesnio daikto ar drabužio.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Kad tolimas keliones sugalvojo anglai neturintiems ką veikti turtuoliams.

  • Ir jūs visi taip darykit,
    kaip Kantautienė daro…

  • Prie ko čia Kantautienė, o ne Jonas Jonaitis?

Rekomenduojami video