2023/09/23

 

INVESTICIJOS PATVIRTINTOS – LIKO IŠSIPIRKTI KATILINĘ

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) suderino bendrovės „Panevėžio energija“, atsakingos už šilumos tiekimą Kupiškyje, investicinį projektą – „Kupiškio miesto katilinės rekonstrukcija“. Šio projekto vertė – 3,4 mln. eurų.

VKEKK teigimu, projektas suderintas siekiant užtikrinti patikimą ir nepertraukiamą Kupiškio vartotojų aprūpinimą šilumos energija.
Visgi kol kas šios katilinės pirkimo procesas stringa dėl kainos.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Iš bendrovės „Simega“ šiuo metu perkamas visas šilumos kiekis, reikalingas Kupiškio miesto poreikiui patenkinti.

Pernai spalį ši bendrovė, vienintelis nepriklausomas šilumos gamintojas Kupiškio mieste, pareiškė, kad ketina nutraukti šilumos gamybą ir AB „Panevėžio energija“, kuri yra atsakinga už centralizuotos šilumos tiekimą kupiškėnams, pasiūlė išsipirkti katilinę.

Iš pradžių „Panevėžio energija“ buvo pareiškusi, kad tą katilinę ketina pirkti už 1,8 mln. eurų. Bet praėjusį trečiadienį Šilumos kainų ir investicijų skyrius pateikė alternatyvą. Pagal ją išpirkti katilinę iš bendrovės „Simega“ „Panevėžio energija“ turėtų ne už 1,8 mln. eurų, bet už 190 tūkst. eurų.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai kas čia pasikeis jei kupiškėnai pareikš kažkokia nuomone. Ir iš viso tuoj niekur šitoj skylėj kaip mūsų miesteliukas darbo nebeliks nes didieji miestai viską susigraibo sau, išdvėst lemta Lietuvai o kupiškiui žopa senai nuo 2004 stojimo į EU

  • Pirmas toks atvejis Lietuvoje – dešimt kartų nuvertinta kaina. Kažkas sėdintis kainų komisijoje bando už kažką atkeršyti. Vilnius – Lietuvos H taškas (hemorojus).

    • Ne vienintelis. Ir jums įmanoma sužinoti kodėl. Viskas yra fiksuota dokumentuose.

  • Liko svarbiausia, bet dar nepadaryta. Dabar šilta, bet šildymo sezonas po poros mėnesių. Jokių diskusijų, jokio susidomėjimo. Nors daugiau nei pusė gyventojų naudojasi centralizuota šiluma. Matosi, kad yra kažkokie nesklandumai. Ar yra bent kokių minčių? Ar visiems atrodo, kad šildymo sutrikimų būti negali? Šilumos kainos kilti negali?

Rekomenduojami video