2023/02/05

 

VASARA POILSIAUTOJŲ DOSNI SKIRTINGAI

Šiais metais vasara lepina šiltais orais, todėl atrodo, kad kaimo turizmo sodybos turėtų būti sausakimšos poilsiautojų. Galbūt toks poilsis tapo atgyvena ir žmonės mieliau renkasi trumpas atostogas užsienyje, o ne sodybose? Anksčiau planuojantiems atostogas ar šventes žmonėms kaimo turizmo sodybą reikėdavo užsisakyti dar neprasidėjus šiltajam sezonui, tačiau šiuo metu rasti laisvų vietų rajono sodybose įmanoma ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.

Audinga SATKŪNAITĖ

Kitais metais gali užsiverti

Ne visos rajono kaimo turizmo sodybos gausiu užimtumu vasarą gali pasidžiaugti vienodai. Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centro tinklalapyje nurodoma, kad poilsiautojai gali apsistoti aštuoniose kaimo turizmo sodybose. Atrodo, kad pasirinkimas nemažas, tačiau paskambinus nurodytu telefonu į kaimo sodybą „Čivonkiemis“, atsiliepusi moteris tvirtino, kad sodyba nebenuomojama.

Neretai pasigirsta nuogąstavimų, kad kaimo turizmas tarp tautiečių tampa nebepopuliarus. Puožo svečių namų savininkas Eimantas Šerelis sakė, kad tokios tendencijos jis nepastebėjęs. Anot jo, kaimo sodybos užimtumas šį sezoną yra kiek mažesnis nei pernai, nes dėl labai objektyvių priežasčių nebuvo priimami išankstiniai užsakymai šventėms.

„Šiais metais mes planavome ne dirbti, o remontuoti, tačiau remonto darbai labai stringa. Galbūt jie bus perkelti kitiems metams, todėl gali būti, kad kitą sezoną uždarysime svečių namus. Neaišku, kada viskas pajudės, parodys laikas. O remontas sodybai tikrai reikalingas, kadangi pastatai yra labai seni“, – tvirtino E. Šerelis.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai gražu prie marių viskas. Bet į viešą papludimį galėtų būt smėliukas,o ne akmenys ir žolės veliasi.aplink kojas. O gelbėtojai jie yra? Nes vaikų ir bendram pliaže jokios priežiūros gelbėtojų nesimato. Puože tai nelabai kur yra pliažas del to žmones nevažiuija viskas apaugę.

  • Pagal viską, vietiniams ,,turistauti“ kaimo turizmo sodyboje savam rajone gal ir kvaila. Sėdai į mašinikę, pavažiavai kur su krepšiu maisto ir vakare grįžti namo į savo dušą, į savo vonią. Žmonėms iš kitų rajonų patrauklumo ir pramogų čia nelabai kas yra. O sėdėti ant slenkstelio į dangų ar balą žiūrėti… Na, gal koks vienišius poetas gali. O kainos sodybėlių tai oho. Neprilygstam kaimyniniams rajonams. Kol kas niekas optimistine linkme nejuda. Svaigom dėl gėlėse skendinčio miesto. Bet kai pervažiuoji kitus rajonų cetrus, svaigulys dingsta. Kažkas iš svečių pasakė komplimentą- ir svaigstam. Supraskim, nė vienas svečias čia pirštais nebadys kur nevykėliai esam. Čia kaip su psichiniais ligoniais. Kol pats nemato kas blogai- tol niekas per prievartą neišgydys…

  • Kaimo turizmo sodybos šiemet, kaip ir pernai, dirba pilnu tempu. Mintys apie neva „sodybų populiarumo mažėjimą“ – iš piršto laužtos. Mažėja galbūt tik pobūviams skirtų sodybų. Tautiečiai pagaliau suprato, kad kaimo turizmo sodybose reikia džiaugtis gamta ir aktyviomis pramogomis, o ne gausiai degustuoti alkoholio pramonės produkciją:)

Rekomenduojami video