2024/06/21

 

TOS PAČIOS TAISYKLĖS – IR POLICIJOS PAREIGŪNAMS

Redakciją pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame jis pasidalino vaizdo įrašu, netikėtai aptiktu socialiniuose tinkluose. Jame matyti nufilmuotas prie automobilio vairo sėdintis vairuotojas, kuris didesnį dėmesį sutelkęs ne į kelią, o į mobilaus ryšio telefoną. Tai iš tiesų sunkiai pašalinamas vairuotojų įprotis, kuris neretai pratuština kišenes.

Vaizdo įraše užfiksuota situacija kelia dviprasmiškų jausmų, nes, skaitytojo spėjimu, nepaklusnusis vairuotojas yra vienas iš Kupiškio rajono komisariato pareigūnų. Ar policijos pareigūnai jaučiasi teisesni nei tie vairuotojai, kurie dėl panašių veiksmų sulaukia nuobaudų?

Audinga SATKŪNAITĖ

Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas sakė, kad matė vaizdo įrašą, persiustą iš laikraščio redakcijos, ir patvirtino, kad galimai pažeidęs kelių eismo taisykles vairuotojas yra komisariato pareigūnas.

Anot jo, šiuo atveju kaip ir bet kuriam piliečiui, nepriklausomai nuo to, ar automobilį vairavo policijos pareigūnas ar ne, yra pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena. Tokiu būdu ir bus išsiaiškintos visos įvykio aplinkybės.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • skaitom straipsnio antraštę iš naujo ir nekils pasibaisėjimų.
  esmė tame ,kad pareigūnas turi būti pavyzdys ir kaip elgtis ir kaip vairuoti.
  pasirodo aukojasi tik policija- nesiaukoja dėl kitų nei ugniagesiai ,nei medikai nei kitų profesijų darbuotojai

 • Ar bent karta kas prase paleisti? Ka prisidirbi,uz ta ir susimoki. Visiems vienodai.

  • Bet ne visi moka, kažkas lenkia sankryžoje, per istisinę liniją, dėl tokio pažeidimo eina teisių atėmimas, bet būna situacijų kada pareigūnai paleidžia. Nereikia smerkti

 • Kazin kuo baigsis ta atministracine bylele,jeigu Kupiskio komisariato pareigunai sugeba duoti melagingus parodymus teismuose,kur viskas yra irasinejama. Jokios nuobaudos ir baudziamosios nera keliamos. Apie papeikimus isvis tyliu…purvinas munduras.

  • O, tavęs jie nėra už jokį pažeidimą paleidę, kur grėstų teisių atėmimas ar kas panašaus? Visi daro klaidų, o čia menkas pažeidimas.

   • Ka laikot klaida?

   • žinoma menkas, nepalyginsi su avarinės situacijos sudarymu ant viaduko (netgi be švyturėlių), ar trenkimusi žiede į stulpą

    • Visi tik ir moka smerkti ir teisti pareigūnus, bet visi pamiršta, kad jie aukoja savo sveikata ir net gyvybės dėl mūsų visu! Teisti visi mokat, bet kai nelaime būna tai tuos nuteistus ir pasmerktus pareigūnus patys ir kviečiates padėti Jums! Tai jeigu jie tokie blogi tai kam kviečiates kai Jums reikia padėti ar atsitinka nelaime? O avarinės situacijos dėl ko kyla? ne dėl jūsų kai pareigūnai skuba padėti ir aukojasi, Jūs net nesugebat atlikti savo pareigos ir pasitraukti į šalikele ir praleisti

Rekomenduojami video