2024/04/24

 

PRADŽIUGINO ABITURIENTŲ ŠIMTUKAI

Brandos egzaminų rezultatų visuomet nekantriai laukia ne tik abiturientai, bet ir jų tėvai bei pedagogai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusį antradienį Nacionalinis egzaminų centras paskelbė pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, anglų kalbos, biologijos valstybinio egzamino rezultatus.

Sunkiausiai šiemet kandidatams sekėsi laikyti matematikos egzaminą, lengviausiai – anglų kalbos egzaminą.

Kaip sekėsi abiturientams kupiškėnams?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Pirmi vertinimai

Trumpai tariant, kupiškėnų abiturientų brandos egzaminų rezultatai neišsiskiria iš kitų ir atspindi bendras tendencijas.

Jurgita Trifeldienė, rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja, pirmiausia pasidžiaugė trimis anglų kalbos šimtukais. Pasak jos, dar nėra paskelbti chemijos, istorijos, geografijos ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Tad dar gal bus ir daugiau šimtukais įvertintų abiturientų.

J. Trifeldienė teigė, kad liūdina matematikos egzamino rezultatai. Jo neišlaikė 18 abiturientų. Pernai tokių buvo tik trys. Praėjusiais metais keturi abiturientai per matematikos egzaminą gavo ir šimtukus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Labai aktyvus komentatorius esat, komentuojant nuo mero, vicemero, gydytojų, mokyklų (pvz. Subačiaus) iki turgaus (kažkada, rašėt, ten pirkdavot mėsą). Labai aktyvus.

    • O jūs gėdijatės savo minčių ir nuomonės? Negi straipsniai tik tam, kad liktų kaip burbulas vandenin paperdus? 🙂 Juk mano minėta persona žmones konsultuoja visais klausimais: nuo įmonių vadybos iki sekso. Ir aš panašiai noriu.

      • Aš jums komplimentą, o jūs mane iškart tamsuoliu vadinat. Ar mandagu, a? Jei norit, tai kreipkitės – kas trukdo? O nuomonės tikrai nebijau, tuo labiau, kad tik nenuovokus gali manyti, jog po IP galima pasislėpti 🙂

  • Jei gimnazijų mokytojus būtų konsultavęs ekspertas tomas lagūnavičius, neišlaikiusių nebūtų. Ir šimtukų būtų daugiau. O dabar toks puikus projektas sukištas mirštančioms mokykloms. Ką galvoja savivaldybė su tokiu progresyviu ir šiuolaikiškai dirbančiu švietimo skyrimi?

Rekomenduojami video