2024/05/21

 

IŠ EUROPOS ČEMPIONATO – SU PERGALĖMIS

Sportininką į Europos čempionatą Bairoito mieste Vokietijoje lydėjo jo ištikima gerbėja, širdies draugė Aistė. Nuotraukos iš asmeninio Martyno Pakalnio albumo

Sportininką į Europos čempionatą Bairoito mieste Vokietijoje lydėjo jo ištikima gerbėja, širdies draugė Aistė.
Nuotrauka iš asmeninio Martyno Pakalnio albumo

Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate Vokietijoje dalyvavo penkių lietuvių rinktinė, du iš jų – trenerio Modesto Puišės paruošti sportininkai. Tai Jolita Grigienė ir Martynas Pakalnis, atstovavę Kupiškio sporto klubui „Reljefas“. Abu kupiškėnai į Lietuvą grįžo su taurėmis: M. Pakalnis tapo klasikinio kultūrizmo („Men’s Athletic“) vicečempionu, o J. Grigienė moterų sporto modelio kategorijoje užėmė trečią vietą.

Audinga SATKŪNAITĖ

Patiko varžybų organizavimas

Neseniai iš Europos kultūrizmo ir fitneso varžybų grįžęs M. Pakalnis sakė, kad nuo dalyvavimo kultūrizmo varžybose pradžios šiais metais Europos čempionate laimėtas vicečempiono titulas klasikinio kultūrizmo kategorijoje yra reikšmingiausias pasiekimas. M. Pakalnis teigė, kad tapęs tos pačios kategorijos vicečempionu Lietuvoje, jis ilgai svajojo užlipti ant aukščiausio laiptelio. Šiais metais svajonei buvo lemta išsipildyti.

Anot jo, rengtis tarptautinėms varžyboms yra sudėtingiau nei nacionalinio lygmens, nes įvairiose kategorijose dalyvauja daugiau dalyvių ir į jas susirenka patys geriausi sportininkai.

„Ruošdamasis Europos čempionatui turėdavau po dvi sunkias treniruotes per dieną: ryte prieš darbą ir vakare po jo. Taip pat sportavau kiekvieną dieną be pertraukų. Treniravausi kur kas intensyviau, nes norėjau varžybose pasiekti kuo geresnį rezultatą ir nenuvilti savęs bei trenerio“, – apie rengimąsi čempionatui pasakojo sportininkas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Martynai, Tu šaunuolis, tik nosies neužriesk, o kas užrietė linkiu nusileisti ant žemės, puikus rezultatas iš 4 dalyvių užimti garbingą 3 vietą ;).

  • Sveikinimai sportininkams ir treneriui!!!

Rekomenduojami video