2023/01/30

 

IŠGULDYTI VESTUVININKAI SUTRIKDĖ DARBĄ

Kupiškėnai dvi savaites negali praverti populiarios kavinukės „Upės kepyklėlė“ durų. Ant jų yra tik užrašas, kad laikinai kavinė nedirba. Pasidomėjome, kodėl prasidėjus vasaros sezonui taip nutiko.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Užkratas aplenkė

UAB „Skonio upė“ direktorė Agnė Pėčaitė sakė, kad kavinukės veikla laikinai sustabdyta tada, kai po vienos šventės, kuriai kartu su kitomis įmonėmis iš įvairių vietovių maistą tiekė ir jie, keliems šventės dalyviams buvo nustatyta salmoneliozė.

„Mūsų veikla sustabdyta laikinai, kol vyksta tyrimas ir aiškinamasi, kas buvo to užkrato šaltinis. Galiu pasakyti, kad pirminiai laboratoriniai tyrimai, paimti mūsų įmonėje, šio užkrato neaptiko. Tikimės greitu laiku vėl kavinukę atidaryti“, – praėjusios savaitės pabaigoje teigė šios įmonės vadovė.

Situaciją pakomentuoti paprašėme Kupiškio maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Kęstučio Jagmino. Jis papasakojo, kad šių metų birželio 2–3 d. Rokiškio r. vyko vestuvių pokylis. Jam maistą tiekė viena Kupiškio įmonė (Individuali R. Lapienienės įmonė). Ji ne tik pati jį gamino, bet ir pirko maisto produktus iš dar vienos Kupiškio įmonės ir dviejų Panevėžio įmonių.
Po vestuvių keli svečiai susirgo. Iš jų penki gydėsi Panevėžio infekcinėje ligoninėje. Vienam svečiui buvo nustatyta jersinijos bakterija. Visi susirgę asmenys ne kupiškėnai.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Nieko nebus viskas bus uzglaistita,tad iki naujo apsinuodijimo gal ir su galimai intin sunkiom pasekmemis iki tragedijos netuli svarbiausiai pinigai,o kita niekai

 • Nesuorantu, kodel straipsnyje minima kepyklele, lyg del jos maisto buvo apsinuodyta.. Tai rasykit taip kaip yra, jei nekalti, tai ivardinkit kas kaltas..

  • Nebūna ugnies be dūmų.

 • Ramunė yra labai įžūli. Net policija su ja turi ką veikti.

 • Ramunės organizuotas maitinimas per vestuves buvo puikus.Tikrai jokių pretenzijų neturėjome.Šaldytuvus bent kelis patys atvežėme į renginio vietą.

  • Kepyklelei paprasciau. Svarbu savo laiku valdininkus ir pareigunus pavaisinti bandelemis. Tada ir reikiamus leidimus paprasciau gauti, ir ket galima pazeidineti.

 • Va kas gaunasi iš tų sudėtinių balių. Gal iš viso kokį tetulytės pyragą su nuostabiai skaniu kremu dar valgė.

 • Ramunes imones nesamdycisu net dykai, buvau dvejose jos organizuotose sventese

 • O ar bent jau skanu būna tuose Ramunės „baliuose“ ? Čia aš rimtai, noriu sužinoti nuomonę tų, kuriems teko vaišintis…Nes nuomonės labai skiriasi.

  • Buvo musu vestuvese Ramunes maistas, esu nusivylusi, visiskai prėskas, neskanus tikrai. Balta misraine buvo kaip pirktine…ir siaip, ji melage, daug kas skundziasi, kad kaina viena pasako, o kai reikia moketi stebukingai isauga..

 • Sustabde veikla , o pagrindo tam nebuvo. Nuostoliu niekas nekompensuos, manau.
  Nelengva smulkiam verslui.

  • Jei žmonės apsinuodijo – stabdyt veiklą reikėjo. Nuostolius teks prisiteist iš kaltininko. Žmonės, kurie nukentėjo, irgi nuostolius patyrė, bet žmonių negaila, tik verslininkų?

 • tokia puiki kavinė ir viskas skanu. Greičiau atsidarykit ir su Ramunės baliais atsargiai draugaukit,kai tokie karšti orai, o sodybose nėra normalių šaldytuvų.

Rekomenduojami video