2024/07/15

 

OPOZICIJAI SUUODUS – VADOVEI APKARTO PAJŪRIS

Daiva Kytrienė apie porą metų laikinai ėjo Kupiškio socialinių paslaugų centro direktorės pareigas ir galėjo pretenduoti į tikrojo direktoriaus pareigas, bet jūros trauka pakišo koją. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Opozicinė rajono Tarybos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija gegužės 24 dienos posėdžiui buvo parengusi bombelę. Jos skeveldros turėjo stipriai kliudyti konservatorius ir jų vadovą rajono merą. Pastarasis tą „ginklą“ spėjo kiek įmanoma padaryti nekenksmingą, užbėgdamas už akių oponentams.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Į Jūrmalą – prisidengus darbo reikalais

Iki naujų savivaldos rinkimų liko šiek tiek mažiau nei metai. Politikai palengva pradeda bruzdėti, norėdami rinkėjų akyse pasirodyti kuo palankiau, o savo oponentus nudažyti kuo prasčiau. Kartais į rankas vieniems pakliūva toks gardus kąsnelis, kurio nepraryti būtų tikra nuodėmė. Tokia situacija, naudinga šiuo metu rajone opozicijoje esantiems valstiečiams, susiklostė Kupiškio socialinių paslaugų centre.

Iš Tarybos posėdyje šios frakcijos seniūno Leono Apšegos perskaityto paklausimo, skirto rajono merui Dainiui Bardauskui, jo dalyviai sužinojo, kad šių metų gegužės 9 dieną to centro darbuotojai, vadovaujami laikinai einančios direktorės pareigas Daivos Kytrienės, vyko į Biržuose įsikūrusius savarankiško gyvenimo namus. Taip yra skelbiama Kupiškio socialinių paslaugų centro interneto tinklalapyje.

Turimomis valstiečių frakcijos žiniomis, Biržų savarankiško gyvenimo namuose lankėsi tik dvi darbuotojos. Jos užtruko iki vienos valandos. Šio apsilankymo nuotraukos įdėtos į Kupiškio socialinių paslaugų centro interneto svetainę. Kitiems kartu važiavusiems darbuotojams buvo liepta laukti autobuse.

Prisidengiant viešinamu apsilankymu Biržų savarankiško gyvenimo namuose, tikslas buvo kitoks – poilsinė kelionė į Jūrmalą.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • O gal kita pusė buvo nepasiekiama,kalbėti nenorėjo?Kaip tuomet?Rajonotarybos posėdį viskas paviešinta.Kodėl bendrapartiečiai tylėjo,negynė?Jie galėjo komentuoti.Ar išdavė,ar nebeturėjo ko pridurt.Gal faktai teisingi?

  • Būtent

 • Matosi – rinkimai artėja 😀 tik, aišku mano mažareikšme nepartine nuomone, reikėtų savo elgesiu pvz rodyti, o ne skalbti kažkokius apatinius..Kažkodėl nekiltų noras balsuoti už partiją kuri lipa aukštyn per kitų galvas, yra ir kitų būdų kur panaudoti savo jėgas, bet tikriausiai ne ta partija, kuri sugalvotų ką nors gera, ar ne? Gaila kad ir straipsnis parašytas iš vienos pusės, tikriausiai patikslinti faktų nekilo mintis, nes nėra kitos pusės argumentų. Aišku gi visiems bus įdomiau skaityti kaip kažkas kažką bloga padarė. Pas mus jau taip yra, toks mentalitetas (labai gaila). O jau teisėju kiek..apsaugok Viešpatie..tikiuosi turit visus įrodymus? Dar įdomu – reikalaujama pavardžių tų kas vyko ir juos atleisti, o man pasirodė keista, kad nėra įvardintas informacijos šaltinis – kas išvis suteikė tokią informaciją? a? Kodėl niekas to neklausia? Ar tas žmogus išvis susijęs ir galėjo turėti tokią informaciją? O gal jis vyko kartu (mintis)? Bet komentatoriams ši smulkmenėlė nesvarbi. Čia kaip sakinys prasidedantis fraze „Mokslininkai teigia..“- ir viskas, visi tiki, nes juk mokslininkai nemeluoja, nors jie gal to net neteigia, bet autorius straipsnį rašo kaip nori, nes žino, kad niekas netikrins 😀 Reziumė – viską visada pradėkime nuo savęs ir matysime pasaulį gražesnėmis spalvomis, nes purvo ir taip yra, daugiau jo kurti nebereikia. Gražios dienos visiems niurzgoms 😉

 • „Ponia“

 • Kad patys skundikai butu skaidrus ir gryni, tai garantuotai kad tokie nera. Bet yra pas kai ka skundu rezgimo genu ir niekas ju nebepakeis.

  • O kai ką skundikų baimė sulaiko nuo negražių poelgių. Taigi skundikai kaip vilkai. Kai jie išnyksta, miško gyvūnija išsigimsta. Jei pranešimas nemelagingas, tai tik pranešimas apie negerą, netinkamą kažkieno veiklą. Kaip ir nesveiko gyvūno sunaikinimas išgelbėja rūšį nuo prastų palikuonių.

   • to Skundikai?
    Žmonės ne robotai, visko būna, tai gal mirties bausmę pasiūlysi? Nuvažiavo..O kai vadovas girtas vaiką užmuša ir toliau dirba tai čia normalu? Įdomu ar paties sąžinė rami? Ar tokia tyra ir skaisti, kad net nesimato?

 • Į spektaklį Barbora pradinė kaina 7 eur ir į Stichijas pradinė kaina 7 eur. Ar tai lygiaverčiai renginiai? Lygiaverčiai atlikėjai? Kultūra, atsipeikėkit. Nesityčiokit iš kupiškėnų.

  • Nelygiaverčiai. Kaina išpūsta.

 • Svarbu ne todel,kad prie jūros,bet todėl,kad su tarnybiniu transportu ir kuro išlaidos iš mokeščių mokėtojų visų mūsų. Jei pradės visi lakstyt kas bus????

 • Labai keista, kad opozija reikalauja paaiškinimo, greit užmiršo savo vadovavimo laikus ir tais laikais kažkaip galima buvo kai kuriems vadovams nebūt po kelias dienas darbe. Net jeigu susirgdavo gripu, neimdavo nedarbingumo, o darbuotojus informuodavo, kad nebus kelias dienas, nes reikia išsigulėt.Kiek dar atveju yra buvę, kai penktadieniais „pasiplaudavo“ nuo darbo, kad galėtų susibėgt papramogaut į sodybas šeimomis.

 • Skundiku niekada ir niekas negerbdavo, negerbia ir negerbs. „Bombeles“ reikia sprogdinti WC ir kai niekas negirdi:)

  • Jei tai būtų privati įmonė, lai ilsisi kur tik nori ir kada nori- bet tik savininkas leidžia. Aš prie jūros važiuoju per atostogas ir už savus. Nenoriu, kad valdininkai ilsėtųsi už mano pinigus. Nelaikau to skundimu. Manau, kad tai tiesiog pilietiškumas. Ar informuotumėt policiją, matydamas kai girtas vairuoja automobilį, ar lauktumėte lyg lošdamas loterijoje: suvažinės ką, sukels avariją? Paskui lauks gydymas už mūsų visų pinigus.

  • Ant savo durų užsirašyk, kad skundikų nemėgsti, kad ir vagys, ir kaimynai žinotų 😀 Ir ant mašinos kokį lipduką, maža kas, gal kam veidrodėlių reikia 😀

 • O kiek buvo atleista savivaldybėje ar kitose biudžedinėse įstaigose ir nei vienoje nėra be darbuotojų tuoj atsiranda taip ir čia, reikia galvoti prieš poilsiavimą prie jūros o ne pažeidinėti įstatymų paskui rašyti kas dirbs.Įstatymų reikia laikytis jie visiem vienodi nebent su tam tikrom privilegijom.

 • Jei atleis desėtką darbuotojų,kas dirbs.

 • Na l.e.p. direktorė jau atleista ,o kaip su kitais keturiais darbuotojais o jie ar gali likti valstybinėje įstaigoje pažeidus grubiai darbo kodeksą darbo metu buvo poilsiaujama prie jūros ir jeigu dar ir vartojamas alkoholis, ar čia išskirtiniai negu kiti darbuotojai buvę atleisti taip girdėjom visokių dalykų su biudžetinėmis įstaigomis ir jų darbuotojais narsto kaip išmanydami,kol atleidžia už menkiausią nieką norėtume viešai su žinoti ar šie darbuotojai turi teisę dirbti su tokiu pažeidimu pagal įstatymą manom, kad tai ne.O gal ir gi serga.

  • Žuvis genda nuo galvos. Kiek suprantu Jūs tutrite omenyje darbo sutarties nutraukimą su bibliotekos vedėja. Tai gal tada nereikškite nuomonės „viena boba sakė“. Valstiečiai šią betvarkę su valdininkais ir padarė. Buvo laikai kai darbo metu buvo aplankomos „humanos“, kirpiklos ir t.t.
   Atėjus naujam merui, savivaikla buvo nutraukta ir valstybės tarnautojams pradėti taikyti tokie reikalvimai, kokie yra numatyti įstatymuose, o ne tokie kuriuos susigalvvojo buvę Kupiškio rajono vadovai. Šaunuolis Meras, kad netaiko dvigubų standartų savo partiečiams,priešingai net dar griežtesni. Valstiečiams reiktų prisiminti medžiokles Danijoje už savivaldybės lėšas.

   • Tamstai reikėtų persivadinti-tikras pataikūnas- skambėtų tiksliau

  • to NUOMONĖ
   Girdėjom-negirdėjom. Gandų bobutės 🙂 Tai gi eik asmeniškai ir paklausk, ko čia slėptis už NUOMONĖ’s slapyvardžio? 😉 Kodėl 4 darbuotojai? niekur nebuvo rašoma kiek jų buvo – vėl gandas, o gal jų 14 :D, o gal tik tos dvi minimos straipsnyje ir tebuvo? Gal galima sukonkretint koks DK straipsnis šiuo atveju buvo pažeistas? Tokiais teiginiais gandų lygyje mėtytis labai neprofesionalu.

 • Yra dar bombelių.Reikia tik pasidomėti. Darželiuose vietų nėra, o mažas, mielas berniukas, kažkodėl nuo gegužės mėnesio pradėjo lankyti „Obelėlę“. Gal, kad mama,dirba mero padėjėja.Prašom valstiečiai dirbti, žiniios, kaip sakoma, ant lėkštutės 🙂

  • nuo kada mero padejejos vaikas pasikeite lyti ir darzeli?

  • Gal į valstiečių partiją pereit žadate, kad taip “taškotės” tokiais komentarais, o gal išsilavinimo truko, kad galėtumėte dirbti mero padėjėja? 🙂

 • Įsiskaitykim. Prieš opozicijos posėdžio bombelę meras jau ir taip buvo pasirašęs įsakymą. Tad bombelė pavėluota.

  • Nebūtų bombelės – nebūtų ir įsakymo: varnas varnui akies nekerta:)

Rekomenduojami video