2023/01/31

 

JUOZO PUZONO KALTĖ SU KUKLIAIS NUOSTOLIAIS

Nors Juozas Puzonas kurį laiką yra bedarbis, tačiau nešvarūs darbeliai, kurių jis ėmėsi būdamas UAB „Nodama“ direktoriumi, dar ilgai bus nepamiršti. Jurgos Banionienės nuotrauka

Nors Juozas Puzonas kurį laiką yra bedarbis, tačiau nešvarūs darbeliai, kurių jis ėmėsi būdamas UAB „Nodama“ direktoriumi, dar ilgai bus nepamiršti.
Jurgos Banionienės nuotrauka

Pirmadienį Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmuose baigta nagrinėti didelio susidomėjimo sulaukusi byla, kur į kaltinamųjų suolą sėdo ir buvęs įmonės „Nodama“ direktorius Juozas Puzonas. Nors jis iš balos sausas neišlipo, bet nuosprendis jį turėjo pradžiuginti, nes paskirtos baudos dydis pernelyg neturėtų nuskurdinti.

Audinga SATKŪNAITĖ

Kyšininko etiketės atsikratė?

Išklausyti nuosprendžio į teismo salę atvyko abu kaltinamieji – buvęs „Nodama“ direktorius J. Puzonas, kuris per slenkstį žengė kartu su teisėju Raimundu Rakausku, ir uteniškis, įmonės „Agroteksas“ direktorius Aidas Širvelis. Ankstesniame teismo posėdyje, kai buvo sakomos baigiamosios kalbos, prokuroras Rimantas Vagrys valstybės tarnautojo papirkimu ir dokumentų klastojimu kaltinamą J. Puzoną siūlė nubausti beveik 9,8 tūkst. eurų bauda. Skelbiant nuosprendį anksčiau siūlytos baudos suma sumažėjo kur kas daugiau nei per pusę.

Teismas remdamasis tuo, kad buvęs „Nodama“ direktorius per įmanomai trumpiausią laiką pranešė apie nusikalstamą veiką teisėsaugos institucijai, atleido jį nuo baudžiamosios atsakomybės už kyšio davimą.

Primename, kad J. Puzonas savo kaltę pripažino, bet visada pabrėžė, kad kyšį davė prašomas ir spaudžiamas tuometinio Noriūnų seniūnijos seniūno Audronijaus Zulono. Pastarojo atžvilgiu teismas baudžiamąją bylą nutraukė jam mirus.

J. Puzonas atsakomybės dėl dokumentų klastojimo neišvengė ir buvo pripažintas kaltu. Jam skirta 1 506,40 Eur bauda. Po nuosprendžio paskelbimo kalbintas buvęs „Nodamos“ direktorius nenorėjo atskleisti, kokių tolesnių veiksmų jis ketina imtis, tačiau nusivylimo nuosprendžiu jo veide taip pat nebuvo matyti.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Finansiskai jam tikriausiai neskausminga, bet teismai nemalonus dalykas.Tuoj iseis pensijon,pasimirs visos bedos.

  • Juozai, nuejai lengviausiu,bet anaiptol ne paciu garbingiausiu budu-sumesti visa kalte mirusiajam seniunui.Tave pazistantys, ar tureje verslo reikalu bendru -nenustebo…Oi sugadino tave pinigai… Bet sugebek tu man taip sausam beveik islipti is tokios balos. Net keista,kad taves nenuskandino net tavo firmos be saskaitu kasami tvenkiniai, vezamos zemes ir kitos paslaugos…tai Kupiskyje viesa paslaptis.Ta paliudijo teismo posedziu metu ir keli liudytojai baudziamosiose bylose…Keista, kad ir ponas B.tyli…

Rekomenduojami video