2023/02/02

 

PRIEŠ YPATINGĄ ĮVYKĮ AUTOBUSŲ STOTYJE – „CRAZY“ KEISTENYBĖS

Grupelė Kupiškio alumnų, vakaro rengėjų. Autorės nuotrauka

Grupelė Kupiškio alumnų, vakaro rengėjų.
Autorės nuotrauka

Ypatingas įvykis, kurio kupiškėnai seniai laukia, – tai Kupiškio autobusų stoties rekonstrukcija. Jau paskelbta, ji bus, nuo gegužės 1 dienos stotis perkeliama į kitą vietą, prie „Maximos“ prekybos centro, į buvusių kareivinių teritoriją.

Keistenybės autobusų stotyje vyko praėjusį šeštadienį ir tai truko beveik visą dieną. Darbavosi jauni žmonės, Kupiškio jaunimo centro darbuotojai, talkininkai ir savanoriai: piešė grafičius ant apšepusio pastato sienos, keleivių laukimo salėje klijavo plakatus, tvirtino ekraną filmams demonstruoti, tvarkė garso aparatūrą, kad didžėjai galėtų groti, suvežė kėdes, sėdmaišius, kad visiems susėsti užtektų.

Ada DVARIONAITĖ

Sukviesti kupiškėnus į triukšmingą, muzikalų ir prasmingą vakarojimą sugalvojo neseniai susibūrusi neformali visuomeninė iniciatyva „City alumni Kupiškis“. Vienas jos narių, Redijus Anikanovas, susirinkusiems trumpai paaiškino „crazy“ renginio prasmę: „Sako, Kupiškyje nieko nevyksta. Jeigu norėsime ir pasistengsime, įvyks. Ne tik įprastose salėse, bet ir netikėtose erdvėse, nestandartinėse vietose, kurios daugeliui žmonių svarbios ir prasmingos, ši stotis tam tinka. Turite savų minčių ir sumanymų, kas gali vykti, siūlykite, turime idėjų banką, kurkime visi vizijas Kupiškiui.“

Neįprasto muzikalaus ir vaizdinio virsmo pakeistoje keleivių laukimo salėje šoko gimnazistai, merginos ir vaikinai, atėjusieji vaišinti karšta kava ir saldainiais, padėkota aktyviausiems idėjų pateikėjams – visa tai sumanyta, kad neprailgtų laukti prietemos ir kino seansų. Atvyko rajono meras Dainius Bardauskas, pasidžiaugęs iniciatyva ir veikliais jaunais žmonėmis, ne laukiančiais, bet kuriančiais ateities vizijas. Kupiškio autobusų stoties ateitis aiški, meras papasakojo, kas ir kur bus, kaip atrodys rekonstruotas pastatas, kurio apšiurusio vaizdo seniai norėta atsikratyti.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Gražu. Jau galima ir neremontuoti stoties. Gaila bus nugremžti.

  • Labai gražu būtų pristatyti naująjį projektą visuomenei, jeigu jis jau yra parengtas, net ir ne visai parengtą, be visų derinimų. Tokie Kupiškiui svarbūs projektai labai rūpi žmonėms.

  • Nebuvau, bet kiek susipažinau iš Kupiškio spaudos – smagus renginys. Džiugu, kad Kupiškyje vyksta daug įdomių, prasmingų ir gerų dalykų, renginių ir turi iš ko jaunimas pasirinkti, tačiau dažniausiai būna, kad kažkas daro kažkam, o čia jaunimas padarė prasmingą renginį pirmiausia sau patiems, kaip jiems atrodo – tai ir yra svarbiausia. Patiko subtili detalė, į renginį pakviestos autobusų stoties buvusios darbuotojos – tai reiškia, kad organizatoriai mato plačiau. Tad ir šaunuoliai 🙂

  • Ir is kur toks didelis demesio norejimas…

  • Keista. R. Anikanovai, kas sako, kad Kupiškyje nieko nevyksta? Juk tai netiesa. Prasidėjo Bibliotekų savaitė, renginiai įvairaus amžiaus žmonėms. Muziejaus visuomet įvairi programa. Jaunimo centras aktyvus, organizuoja daug renginių. Kultūros centro renginiai. Jaunimas gali pasirinkti. O mokyklose veikla. Meno mokyklos, sporto centro ir kt. veikla. Tikrai keista skaityti, kad Kupiškyje nieko nevyksta.

    • Redijau, nekreipk dėmesio į komentarus. Buvo šaunus renginys su šaunia komanda. Puiku kai parodomos kitokios erdvės. Nes tie standartai jau pabode. O dar kai politikai savo veidelius parodo prieš rinkimus. Iškart renginiai nublanksta. Linkiu visai komandai sėkmės.

Rekomenduojami video