2023/02/05

 

ŠUNS UŽPULTA MOTERIS PATYRĖ NERVINĮ SUKRĖTIMĄ

Pastaruoju metu vis išgirstame pranešimų apie žmogėdrišką šunų elgesį. Kinologai, teisėtvarkos pareigūnai, šunų šeimininkai ir visuomenė svarsto, bando atsakyti į klausimą, kas nulemia tokį baisų šunų elgesį. Vieno atsakymo, vienos tiesos lyg ir nėra. Tik peršasi mintis, kad Gyvūnų laikymo taisyklės yra ne šiaip sau sugalvotos, kad jos yra ir gyvūnų, ir žmonių gerų tarpusavio santykių matas. Kai to nepaisoma, gali sulaukti visko.
Naujausias nutikimas Žvėrių kaime apie tai irgi vaizdžiai byloja.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Gynėsi dviračiu

Kupiškėnė (redakcijai vardas ir pavardė žinomi) praėjusį šeštadienį, kovo 24 dieną, dviračiu važiuodama į Noriūnus lankyti savo tėvų netoli Žvėrių kaimo išgyveno tikrą pragarą. Toje vietoje moteriai kelią pastojo didelis, panašus į Kaukazo aviganį šuo, atbėgęs iš sodybos, kurios kieme du vyrai skaldė malkas. Moteris pradėjo nesavu balsu šaukti, kad ją gelbėtų. Keletą minučių iš to kiemo niekas prie jos nesiskubino. Galų gale vyrai atkreipė dėmesį į moters pagalbos šauksmą. Vienas jų, matyt, gyvūno šeimininkas, prisiartino prie šuns ir bandė jį nuvyti, bet šuo nesitraukė, šiepė nasrus ir prieš jį. Pašnekovės teigimu, tas vyras buvo įkaušęs, gal alkoholio kvapas šuniui nepatiko ar buvo labai įnirtęs, kad neklausė savo šeimininko. Taigi ji toliau sukosi ratu vis bandydama prisidengti dviračiu ir tokiu būdu apsisaugoti nuo šuns įkandimo.

Visa laimė, kad sustojo pro šalį važiavęs automobilis. Jo vairuotojas su bendrakeleiviu matė susidariusią situaciją ir padėjo moteriai apsiginti nuo šuns. Buvo iškviesta policija ir greitoji medicinos pagalba. Patyrusiai nervinį sukrėtimą kupiškėnei prireikė raminamųjų vaistų.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Danute ne visi moka sunu kalba o kai puola nasrus prazioes ,kad ir moketum ta kalba tuometu kai tau gresia mirtinas pavojus pamirstum,tai nepaistik tokiu nesamoniu,nebent esi to suns seimininke

  • Ne visus žmones šuniukai net aploja,reikia mokėti elgtis,o nepaleisti gerklę ir mojuoti rėkiant.Galima pakalbinti šuniškai.

  • per daug sureikšminama ta šunų priežiūra.Nei kam įkando,nei užpuolė.Jau greitai prasidės baudimai ir už tai,kad aploja šuniukas.Reikia suprast,kad tai gyvūnas,kuris ir ištrūkti ir pabėgti gali.Tik reikia ramiau ir tolerantiškiau į tai žiūrėti.

    • Kvailesnio pasisakymo nesu girdejus.

  • Butu labai naudinga jei pradetu didinti baudas uz palaidus sunis.Baisiausia kai uzpuolami vaikai,iskandami veidai ir kitaip suzalojami.Lietuvos gyventojai nesuvokia kad suo kaip ginklas,turi buti saugiai laikomas kad nekeltu kitam gresmes.Ar isvis yra pas mus toks dalykas kaip sungaudziai?Kas kaimuose darosi baisu,pilna valkatajaunciu sunu,arba kas antras kiemas tiesiog neprisirisa.

    • kaimo šuo ir turi būti laisvas,nes jie daugiausiai nebūna agresyvūs.O kaip kitaip bobutės apsigins nuo vagių ir plėšikų?

  • Policija taip sakė.Parašyta.

  • Tai ,kad ne Žvėrių kaime buvo ,o Didžiakraščių kaime ,neklaidinkite skaitytojų

Rekomenduojami video