2023/09/25

 

PASKELBTAS NUOSPRENDIS ZIGMANTO ALEKSANDRAVIČIAUS BYLOJE

Tarybos narys Zigmantas Aleksandravičius pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo. Ar jis buvo pasiruošęs išgirsti tokį griežtą teismo nuosprendį? Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmuose Tarybos nariui Zigmantui Aleksandravičiui paskelbtas jam nepalankus nuosprendis, kuris, tikėtina, gali turėti įtakos jo tolimesnei karjerai. Savo kaltės nuteistas politikas niekuomet nepripažino ir sakydamas baigiamąją savo kalbą akcentavo tikintis teisingumu, tačiau realybė pasirodė kiek kitokia.

Audinga SATKŪNAITĖ

Pirmadienį Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmai, išnagrinėję baudžiamąją bylą, politiką Z. Aleksandravičių pripažino kaltu, paskyrė 18 830 eurų baudą ir nusprendė iš jo išieškoti į valstybės biudžetą daugiau nei 7 200 eurų.

Kadangi kaltinamasis dviem paroms buvo sulaikytas, tai galutinė baudos suma yra 18 679,36 eurų. Nuosprendžiui įsiteisėjus Z. Aleksandravičiui bus panaikinta kardomoji priemonė – užstatas. 15 tūkst. eurų užstatas bus grąžintas kaltinamojo dukrai Rasai Kinderevičienei. Tarybos nariui kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti paliktas galioti iki bausmės vykdymo pradžios, o pradėjus vykdyti bausmę ji bus panaikinta.

Po nuosprendžio įsiteisėjimo paskirta bauda turėtų būti sumokėta per du mėnesius. Laiku nesumokėjus paskirtos baudos, bausmė bus vykdoma priverstinai. Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti apskųstas Panevėžio apygardos teismui per Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Susimokes pinigus ir toliau vagiliaus. Cia jau i krauja iauge.

 • Vis maža ir maža. Pasižiūrėk, ponas, į pasą. Į kapus gi nenusineši …

 • 150 euru per dienas uzdirbo sededamas ..
  batus vale ar su garmoske grajino ?

  • Pasėdėk, pamatysi, ką ten duoda valyt ar grajint 🙂

   • Lapnojo bulbiene ir miegojo už tai 150 gavo!
    Mėnesį taip pagyvenęs 2000 uždirbęs būtų.

Rekomenduojami video