2024/06/23

 

SPORTO KLUBAMS – NELEGALUS ŠEŠĖLIS

Nors iš gyventojų skundų dėl sporto klubų veiklos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Kupiškio skyriaus specialistai iki šiol nėra gavę, jie gali bet kada patikrinti sporto klubąs. Asociatyvi nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors iš gyventojų skundų dėl sporto klubų veiklos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Kupiškio skyriaus specialistai iki šiol nėra gavę, jie gali bet kada patikrinti sporto klubąs.
Asociatyvi nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atėjus pavasariui ir šylant orams gyventojai dažniau ima ieškoti ne tik lengvesnių drabužių, bet ir pradeda varstyti sporto klubų duris. Kupiškio mieste taip pat yra šių paslaugų teikėjų, bet ne visi veikia turėdami leidimus – higienos pasus.

Jurga BANIONIENĖ

Gudrauja pavadinimais

Sporto klubų suteikiamos paslaugos turi būti ne tik naudingos sveikatai, bet ir saugios, o jų teikėjai šiai veiklai vykdyti privalo turėti leidimus – higienos pasus.

Pakalbinta Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Kupiškio skyriaus vyresnioji specialistė Rima Apšegienė sakė, kad legaliai veikiančių sporto klubų, kurie turėtų higienos pasą, Kupiškyje nėra. „Jų gal ir yra, bet rajono sporto klubai labai manipuliuoja, pasivadina šokių, aerobikos, sveikatingumo studijomis ir higienos pasų pas mus nesikreipia. Leidimai – higienos pasai yra išduodami būtent sporto klubams, tad tais pavadinimais ir gudraujama“, – tvirtino pašnekovė.

Jei sporto klubas dirba be higienos paso, tai gali užtraukti dideles baudas nuo 300 iki 850 eurų.
Anot R. Apšegienės, dauguma klubų veikia po darbo ir visuomenės sveikatos specialistai negali jų kontroliuoti.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Išsivystė kalba apie klubus, kodel niekas nesidomi mokytojų mokymu po pamokų už eurus? va čia tai pelnas, sako tu nemoki, pas mane po penktos valandos atbėk, Ž. visu frontu dirba, mokytojos pensininkes ir tos, sugeba nesugeba gaudo vaikus, juk ten ne po eurą už val ima , bet po 5-6 eurus, paskaičiuokit per vakarą , savaitgali kiek surenka , taip niekam neidomu, nes mokykloj niekas nesistengia , kad mokinys išmoktų.Kur mokesčių inspekcija? o tarybos nariams tai galima, Paulauskas akmenis veža darbo laiku, o ko Puiše prastesnis? viskas gerai…

 • Reikia džiaugtis, kad žmonės išvis dar kažką daro. Bent žmonės užimti.

 • Uzdarius bus trys veiklos zolytes parukimas,babaliu tustinimas ir apsangus slitinejimas pakampem ieskant nuotikiu

 • Čia niekas nekalba apie uždarymą.

 • Uždaris Puišes klubeli. Kur damos kačelinsis?

  • Uzdarys tada ir Karinos, Pastuko, Navickienes ir kitu puse miesto istaigu, klubeliu, kur vaikai ir kitos damos kacialinsis? Uzdaryti lengviausia, kai ziuri i popieriu..ir ka Kupisky veiksim?

 • Kaip negėda būti tokiems žurnalistams ir rašyti, tik kad rašyti, dar sukeliant erzelį, o ne atvirkščiai. Tokio miestelio laikraštis turėtų būti labai pozityvus, o ne pletkų lygio. Visus atvejus tokius ir panašius galima spręsti kitais būdais, o ne sukeliant gyventojams sąmyšį ir abejones, juk gyventojai gali prisigalvoti daugiau nei reikia , skamba kaip kriminalas kažkoks . Džiaukitės, kad žmonės kuria, o gyventojai turi ką veikti. Kupiškėnų mintys -GĖDA .

  • Galima į tai pažiūrėti ir pozityviai. Atsiveria begalės alternatyvių veiklų. Sumokėjus baudas tik padidėja biudžetas. Žinoma, galimi ir kiti variantai. Tarkim sėdėti baruose ir gerti – laimi prekybininkai. Sumokamas padidintas akcizas už alkoholį ir vėl nauda biudžetui. Eiti ir vartyti tvoras, naktiniai žygiai į sodus – nuotykiai puikūs su šiek tiek adrenalino 😀

 • Bet tarybos narys Modestas Puišė turi rodyti pavyzdį, o ne pažeisti taisykles. Kažkaip nesiderina. Pats priima įstatymus rajone.

 • Ar pasidomejo gerb.korespodente kiek mokyklu Kupiskio ra.veike be higienos pasu,kaip jus sakot nelegaliai,ju daugiau kaip puse ir jos jums zinomos,kiek yra be pasu viezbuteliu,kabineteliu,med punktu,bendruomeniu kurios teike maitinimo paslaugas,tad bukit saziniga sau ir paviesinkit visas,o korupcijos seseliu nematau taip pazeidimai yra ir juos reikes salinti visiems,privaciom ir valtybinem imonen

Rekomenduojami video