2024/07/12

 

ROKIRUOTĖ SPORTO CENTRE IR POLITIKŲ TEBEŽARSTOMOS ŽARIJOS

Kūno kultūros ir sporto centras vėl turi direktorės pavaduotoją ugdymui. Laimėjusi konkursą ja pradėjo dirbti Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ingrida Tuskienė. Jurgos Banionienės nuotrauka

Kūno kultūros ir sporto centras vėl turi direktorės pavaduotoją ugdymui. Laimėjusi konkursą ja pradėjo dirbti Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ingrida Tuskienė.
Jurgos Banionienės nuotrauka

Kūno kultūros ir sporto centrą skandalingai palikus direktorės pavaduotojai ugdymui Sonatai Balienei, ši vieta ilgai nebuvo tuščia. Nuo kovo 1 d. vietoje anykštėnės centre pradėjo dirbti Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja Ingrida Tuskienė. Deja, S. Balienės atleidimo aistros vis dar nerimsta. Jas stipriai pakursto politikai.

Jurga BANIONIENĖ

Nuosėdos liko

Iš Kūno kultūros ir sporto centro S. Balienė buvo atleista praėjusių metų spalio 20 dieną. Jau rašėme, kad lemiamas žingsnis, užbaigęs anykštėnės karjerą Kupiškyje, buvo savo pačios išleidimas atostogų pavaduojant direktorę Laimutę Šližauskienę. Tai pripažinta kaip šiurkštus darbo drausmės pažeidimas.
Anot L. Šližauskienės, S. Balienė padarė ir daugiau įvairių pažeidimų, neužtikrino sklandžios Kūno kultūros ir sporto centro veiklos.

S. Balienė iš darbo atleista pagal Darbo kodekso 58 straipsnio antros dalies 1, trečios dalies 1 ir 7 punktą.
Tuomet kalbėta ir apie įtemptą atmosferą centre. Pasiteiravus, ar pavaduotojai išėjus iš darbo, situacija pagerėjo, L. Šližauskienė teigė, jog ji po truputį taisosi, bet likę nuosėdos trukdo sėkmingai dirbti. „Norėtųsi užbraukti brūkšnį ir eiti tolyn, bet taip nėra. Spaudoje lenda tam tikri pasisakymai, man grasina kai kurie politikai. Kalbant konkrečiai, gerbiamas politikas Zigmantas Aleksandravičius labai puolė ginti S. Balienę neįsigilinęs į situaciją. Jo spaudoje pateikta nuomonė („Sonatos istorija: pakvietė, priėmė, išvijo. Nes išdrįso turėti savo nuomonę…“, išspausdinta „Kupiškėnų mintyse“ 2017 m. kovo 17 d. – aut. past.) yra klaidinga.“

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Su ŠENTOMIS VELYKOMIS S. Baliene, I. Zabuliene, A. Puzeli, R. Puntuzai.:):):):)

 • Tai sporto centre nèra tvarkos?

 • Laimute, kaip cia atsitiko, kad ne viska spejai suziureti, tavo istaigoje tarybos narys Z. Paulauskas darbo metu susiveza akmenius nuo daromos futbolo aiksteles i savo soda. Negana to, darbo metu paimti ir kiti darbuotojai, kurie turejo buti darbo vietoje.Otu gal irgi buvai talkoje. Persasi isvada, kad noriu matau, noriu nematau.IR kaip cia atsitiko, kad Knizikeviciui reaikalu KKSC NEATSIRADO, KAI Z. Paulauskas darbo metu poilsiavo Palangoje. Jam jug merui rastu pristatyti nereikia.

  • Apsitapšnojęs drg.Paulauskas kaip reikiant , įdomu kiek dar kentės meras , vicemeras.

 • Pastebejimas.
  Nelabai kulturinga be eiles eiti pas gydytoja,nors ir kokiam VIP sluoksniui priklausytu direktore.

 • TAI PAS KĄ PRAŠYT TŲ PUTPELIŲ KIAUŠINIŲ VELYKOMS,TAIP IR NESUPRATAU? PAS DIREKTORĘ AR PAVADUOTOJĄ BUVUSIĄ?

 • Po kam putpeliu kiausiniai siandien?

 • Ar tikrai S.B. kėlė įtampą darbe?Nieko nedirbo? Kažko nesumaišėt? Deja sporto centro darbuotojai yra kitos nuomonės. Gaila, kad žurnalistė nepasiteiravo.
  Pavaduotoja buvo kolektyvo siela, ir mano nuomone, jums labiausiai tai ir nepatiko.

 • Verba ir direktorè meluoja

 • Ramybes piktu komentaru autoriams. Direktore geras ir paprastas zmogus,stipri sporte ir galinti jaunimui daug duoti ir ismokyti, jums niekuo nenusidejusi ir blogo nepadariusi. Protingo zmogaus protingas komentaras- taip pagalvojau apie jos pacios parasyta atsiliepima. Sekmes jai didziausios!

 • Keisti partiją, stoti į partijas dėl karjeros, niekada nebuvo laikoma garbingu dalyku. Jei taip yra- žemiau kristi nėra kur. Taip pat valdantiesiems spausti stoti žmones į partiją, žadant karjerą, darbą- taip pat jau labai žema. Tai lyg kalinių papročiai. Nejaugi grįžtame į gūdžius bolševizmo laikus. Galų gale, ko taip bijote anonimų? Juk laikraščio formatas tai leidžia. Anonimai- neblogas visuomenės nuotaikų barometras. Jis yra pripažintas renkat įvairius duomenis. Pažiūrėkite, kiek mūsų seimas balsuoja slaptai.

  • Bet anonimas turi būti sąžiningas, o ne kaltinti bet ką ir nebūtais dalykais, neturint įrodymų.

  • Kas įstojo?

 • Siūlyčiau direktorei kreiptis į teisėsaugą, išsiaiškiti IP ir viešai paskelbti. Užtenka melo ir šmeižto. Bus vieną kartą padėtas taškas. Nereikia pasiduoti.

  • katroi cia vietoj matot šmeižta?visa tiesa apie sport šefe pasakyta.

 • Kreipiuosi į etatinius komentatorius: su IP 84.15.179.25 pseudonimais „Virginija“, „Vasia“, „Vietinis“, su IP 82.135.134.247 pseudonimais „Bevardis“ ir „Tadas“ bei IP 85.206.211.247 pseudonimu „Kupiškietis“.
  Noriu pakviesti Jus į sporto centrą ir pristatyti Jums „SVAJONIŲ DARBĄ“, padiskutuoti apie mano organizacinius sugebėjimus, gebėjimą vadovauti bei bendravimo įgūdžius ir kompetencijas, gebėjimą tiktai „plaukiot“, apie darbus cituoju „nuolio vertes“, o realiai – virš 20 tūkstančių eurų bei daug kitų dalykų…
  Sudominau? Tai kviečiu ateiti, jei jau tiek daug dėmesio man skiriate anonimiškai.
  Pagarbiai,
  Laimutė Šližauskienė

  • Kliedesiai

  • Nueitumem ale kad nera apie ka diskutuoti nei kompetenciju, nei igudziu, be to zinant ka zmones kalba apie direktores charakteri bijom irklu per galva gauti

 • Gėda už tokią direktorę ir jos melagystes

 • O darbo metu pardavinėt putpelių kiaušinius yra paśalinis darbas ar tiesioginis?

 • gaila kad direktore, kuri pabrėžtinai laiko ir save vadina pačia protingiausia moterim, taip žemai krenta. Galėtum baigti meluoti ir šmeišti žmogu, kuri dirbdama 0,5 etato turejo padaryti savo darba ir dar Zigmo Paulausko, kuris darbe, pasirodo kaip jaunas menulis. Labai gaila, kad pamyniai, savo principus, kuriuos deklaravai, atėjus dirbti į Kupiski. Juk pati ir straipanius rasai už Z. Paulauska . Nejaugi žmonės neišmano savo darbo, kurie dirba darbo ginču komisijoje, teismuose. Pats auksčiausias tavo pilotazas, kad dar su žmogumi teismuojasi, kuris jau seniai nebedirba. Sekmes tau kovoti ir apeliaciniame teisme. Gaila tokiu žmoniu. Žiurek kad dar neišlistu juodu darbeliu galai.

 • bet šį ponia Ingrida keičia partijas, taip nori šiltos vieteles, nes be partijos ne žingsnio į priekį, bet mums tas nepriimtina, vertingas žmogus yra ,kur susiranda ar pakeičia darbą niekam nesikišant, žmonių nepykdant.

  • O kokiai partijai priklauso?

 • Mano nuomone durektore L.Š. stipriai perlenkia lazdą,meluodama,kad S.B.nieko nedibo. O kas tada dirbo uz ją? Gal Paulauskas???ivardinkit kiek darbu padare.

 • vyt tą direktorę iš šiltos vietos karvyčių melšt, tada baigsis persekiojimai….

 • Sveikinimai Ingridai.

 • Direktorė turbut neturi ka veikt,kad tiek laiko persekioja atlejstą žmogų. Gal taip pasitenkina?

Rekomenduojami video