2024/07/22

 

PINIGAI VĖLUOJA

Kai kurie prašymus vaiko pinigams gauti pateikę gyventojai skundžiasi, kad jie dar nesulaukia patvirtinimo, kad gaus išmoką. Šalies savivaldybės teisinasi, jog yra užverstos prašymais ir nespėja jų įvertinti.
Kokia situacija šiuo klausimu Kupiškio rajone?

Jurga BANIONIENĖ

Socialinės paramos skyriaus vedėjos Laimos Bartulienės teigimu, vaiko pinigus gavo dar ne visi tėvai.

„Tikrai visi vaiko pinigų dar negavo. Nespėjame, nes sirgo ir darbuotojai, be to, iki sausio vidurio strigo socialinės paramos informacinė sistema (SPIS), nebuvo galima išimti ir apdoroti prašymų. Turėjome labai daug registruotų žmonių, jie buvo priimami, reikėjo laiko atrasti tvarkyti ir elektroninius prašymus, tad krūvis buvo didžiulis, o darbuotojų pajėgos – tokios pačios“, – kalbėjo pašnekovė.

Naujų darbuotojų išmokoms tvarkyti skyriuje nepriimta. Vedėjos teigimu, darbą stengiamasi organizuoti taip, kad viskas vyktų be didelių trukdžių.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tai kaip čia dabar yra.Meras visus moko kaip reikia dirbti,o jo vadovaujamoje įstaigoje tokia betvarkė.Skriaudžia žmones nesutvarkydami dokumentų ,neišmokėdami pinigų,kurie priklauso pagal įstatymus.Negražu negražu….

  • Nueikite ir konkrečiai išsiaiškinkite. Juk žmonės dirba ir neturi laiko po feisbuką blaškytis.

    • prie ko čia feisbukai? Jei dirba, būtume gavę pinigus laiku, kaip priklauso.

  • Kiek mums žinoma, papildomos lėšos papildomiems darbuotojams buvo skirtos, kam jos buvo panaudotos, juolab, jei darbuotojai sirgo??? Vienintelė tokia savivaldybė, kurioje užpildę prašymus sausį, maždaug trečdalis tėvų negavę netgi pirmosios išmokos… Labai pikta.

Rekomenduojami video