2023/02/03

 

RAJONĄ GARSINA ŠAŠKININKAI BROLIAI DVYNIAI

Astijus (kairėje) ir Arijus Ribokai su tėveliais Renata ir Sauliumi. Jurgos Banionienės nuotrauka

Astijus (kairėje) ir Arijus Ribokai su tėveliais Renata ir Sauliumi.
Jurgos Banionienės nuotrauka

Rajono Savivaldybėje pagerbti jaunieji kupiškėnai šaškininkai – broliai Arijus ir Astijus Ribokai. Dėl savo aukštų sportinių pasiekimų jie žinomi ir visoje Lietuvoje. Dvylikametis Arijus namuose saugo 12 laimėtų taurių ir net 36 medalius, o brolio dvynio Astijaus kolekcijoje – 14 taurių ir 30 medalių.

Jurga BANIONIENĖ

Svarūs sportiniai pasiekimai

Į Kupiškio rajono savivaldybę susitikti su rajono meru Dainiumi Bardausku broliai atskubėjo lydimi tėvelių Renatos ir Sauliaus Ribokų, trenerio Viktoro Naglio, Kupiškio šaškių-šachmatų klubo vadovo Romualdo Rinkevičiaus ir Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojo Zigmo Paulausko.
Pastarasis priminė naujausius aukštus jaunųjų šaškininkų pasiekimus – vasario pabaigoje jie dalyvavo Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunių šaškių „64“ finalinėse varžybose, kur rungėsi 2002 metais gimę ir jaunesni šaškininkai. Žaisdami su trejais metais vyresniais varžovais dvyniai pasirodė puikiai – vienas brolis užėmė vienuoliktą vietą, antras – dešimtą. Kad patektų į šias pirmenybes jiedu turėjo įveikti atrankos varžybas Kaune.

Taip pat neseniai Ribokai varžėsi Vilniuje vykusiose 2005 m. gimusių ir jaunesnių šaškininkų pirmenybėse, kuriose Arijus laimėjo bronzos medalį, o Astijus – ketvirtą vietą.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Protingi tėvai,gudruoliai ir vaikai. Šaunuoliai.

  • Džiaugiuosi už jus, broliukai! Sėkmės ir sportinio azarto jums toliau…

Rekomenduojami video