2024/06/13

 

PIRMAS ŠIMTMEČIO KŪDIKIS DIDŽIUOSIS ĄŽUOLO VARDU

Pirmas šiais metais Kupiškio rajono Civilinės metrikacijos skyriuje įregistruotas berniukas – Ąžuolas Masiulis iš Paberžių kaimo. Autorės nuotrauka

Šie metai Lietuvai ypatingi – pažymime modernios Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Vieni pirmųjų šią sukaktį pasitiko sausio pradžioje gimę kūdikiai – šimtmečio vaikai.

Ąžuolas Masiulis yra pirmas šiais jubiliejiniais metais įregistruotas berniukas Kupiškio rajone.

Jurga BANIONIENĖ

Labai lauktas

Susipažinti su Ąžuolu ir pasikalbėti su jo tėvais važiavome į Paberžių kaimą Kupiškio seniūnijoje. Mažylis ką tik buvo su mama grįžęs iš poliklinikos. Paskiepytas, bet ramus ir gerai nusiteikęs.
Berniukas gimė sausio 3 dieną Panevėžio ligoninėje, o Kupiškio rajono Civilinės metrikacijos skyriuje tėtis Mindaugas Masiulis jį suskubo įregistruoti sausio 11 dieną.

Ąžuolo mamai Reginai Mockienei tai penkta atžala. Anot pašnekovės, pagrandukas. Dar trys dukros ir sūnus patys kuria savo gyvenimus. Visi – pametinukai. Vyriausioji 29 metų Vita įsikūrusi Klaipėdoje, dirba policininke-kinologe, metais jaunesnis Donatas gyvena Kėdainiuose, Jolita ir Kristina šaknis įleidusios sostinėje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Tegu sunus Azuolas auga kaip azuolas. Ir uzauges buna lietuviu Lietuvoje.

  • Gerai, kad gimsta Ąžuolai Lietuvai. Bet skirtigom pavardėm tėveliai tai nelabai tautiškai atrodo…

  • Nu jooooo….Lietuvos Šimtmečio stebuklas 🙂

  • Tai kiek „jaunajai“ mamytei metų?

    • Paskaitykite laikraštyje ir patenkinsite savo smalsumą apie metus 🙂

Rekomenduojami video