2024/07/22

 

IŠ LIUDYTOJO TRIBŪNOS – Į TEISIAMŲJŲ SUOLĄ

Juozas Puzonas (viduryje), dviejose bylose stojęs į liudytojų tribūną, trečią kartą lengvai neišsisuko. Jis kaltinamas dokumentų klastojimu ir valstybės tarnautojo papirkimu. Autorės nuotrauka

Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmuose atversta byla, kurioje kaltinamuoju turėjo tapti ir buvęs Noriūnų seniūnijos seniūnas Audronijus Zulonas. Pastarajam mirus, ketvirtadienį baudžiamoji byla jo atžvilgiu nutraukta, tačiau į teisiamųjų suolą sėdo kiti du, vienas kitą pirmą kartą teismo salėje išvydę kaltinamieji – buvęs UAB „Nodama“ direktorius Juozas Puzonas ir uteniškis, įmonės „Agroteksas“ direktorius Aidas Širvelis.

Audinga SATKŪNAITĖ

Byla nutraukta

Teismo posėdyje dalyvavęs A. Zulono advokatas Mindaugas Barkauskas sakė, kad kitokio žingsnio mirties atveju kaip bylos nutraukimas nė negali būti. Buvęs Noriūnų seniūnijos seniūnas savo kaltės niekuomet nepripažino. Pasak M. Barkausko, jis visus parodymus ruošėsi duoti teisme.

Teisėjo Raimundo Rakausko sprendimu, ketvirtadienį baudžiamasis procesas buvusio Noriūnų seniūnijos seniūno atžvilgiu nutrauktas, o 5 tūkst. eurų užstatą nuspręsta grąžinti jo žmonai. Nors M. Barkauskas teisme išreiškė pageidavimą, kad būtų grąžintas ne tik užstatas, bet ir daiktai, kurie buvo pavesti saugoti A. Zulonui ir jo sūnui Justui, tačiau jis nebuvo patenkintas.

Du traktoriukai ir tvora, kurie dominuoja bylos medžiagoje, ir toliau palikti saugoti, nes, pasak teisėjo, bylos nagrinėjimas tęsiamas, todėl per šią bylos nagrinėjimo stadiją jų grąžinti negalima. Dėl jų likimo bus sprendžiama skelbiant nuosprendį – tokį siūlymą teismui pareiškė ir prokuroras Rimantas Vagrys.

Pastarasis tvirtino, kad abu traktoriukai, kuriuos A. Zulonas įsigijo iš Utenoje įsikūrusios įmonės „Agroteksas“, ir buvusio seniūno sūnaus sodyboje esanti tvora konfiskuotini daiktai, nes jie yra nusikalstamos veikos, suvienijusios tris asmenis, rezultatas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Pakarklis laimi tik skyrybos bylas. Išskiria 🙂

  • Ir tai, jeigu sutuoktiniai skiriasi bendru susitarimu:)))

   • Ale dar yra tokiu,kas ji samdo…labai prastas advokatas.

    • O tai kur geresnį advokatą galima gauti Kupiškyje?

 • Ar kas gali paaiškinti,kaip galima traktorių parduoti pigiau negu kainuoja.Tai kokia apskaita UAB AGROTEKSAS. Ir dar paaiškinimas ko vertas -ATĖJO ATRODO PATIKIMAS ASMUO -ir padarė neleistiną operaciją.Tai ar tai pirmas toks labai patikimas asmuo, ir iš kito rajono,nepažįstamas.Ar tai ne sistema. O apie NODAMĄ ,tai gal kažkas atliks rimtą patikrinimą, nes iš straipsnio atrodo,kad būtų kas ten veikia.

 • Prašė seniūnijos vardu, seniūnijai reikia, kombinavo…ir kas čia tas kombinatorius?

 • Na nors tiek tam kombinatoriui, valio, lazdele su dviem galiukais, dar kad namus komfiskutų, kuriuos pasistate ,iš darbuotoju suraus prakaito, smagu.

 • Nuoširdžiai prisipažįsta , gailisi, bendradarbiavo tiriant, bus bauda arba lygtinai, kam eikvoti pinigus brangiam advokatui?

 • Oho! Net advokatą A.Pakarklį „įstengė“ nusisamdyti! Galvojau,kad jis jau seniai pensijoj…O čia va-rezonansinėje byloje! Viliuosi,kad jis bus “ sunkiąja artilerija“ šioje byloje.

Rekomenduojami video