2024/06/16

 

ATSISKAITĖ VISUOMENEI IR PAGERBĖ SAUGIAUSIUS

Veiklos rezultatus apžvelgė komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas. Panevėžio apskrities policijos vadovas Egidijus Lapinskas aptarė 2018 m. gaires ir numatytus darbus, prioritetus, siekiamybes ir planuojamą įgyvendinimą. Autorės nuotrauka

Kupiškio rajono policijos komisariatas puoselėja tradiciją visuomenei pristatyti savo veiklą.

Kokie policijai buvo 2017 metai, aptarta praėjusį penktadienį Kupiškio kultūros centre per ataskaitinį susirinkimą. Renginyje gausiai dalyvavo svečiai, seniūnijų seniūnai, kaimo bendruomenių atstovai, policijos rėmėjai. Apdovanoti pilietiškiausi rajono gyventojai, paskelbta saugiausia praėjusių metų seniūnija bei kaimo bendruomenė.

Jurga BANIONIENĖ

Daugiau registruojamų veikų

Kupiškio r. policijos komisariato 2017 metų veiklos ataskaitą pristatė viršininkas Gintautas Misiūnas. Jis apžvelgė kriminogeninę rajono situaciją, pateikė išsamią statistiką, apibūdino policijos veiklos stipriąsias ir silpnąsias ypatybes.

Policijos registruojamų įvykių registre pernai buvo registruota šiek tiek daugiau pranešimų nei 2016 metais. Per mėnesį vidutiniškai jų registruota 366, o per parą – 11,7. Policijai reaguoti į įvykius sekėsi neblogai. Skiriami trijų kategorijų – A, B ir C įvykiai. Daugiausia registruota C kategorijos įvykių.

Registruojamų nusikalstamų veikų per praėjusius metus padaugėjo. Tai lėmė išaugę smurto artimoje aplinkoje protrūkiai, antra priežastis – nuo praėjusių metų sausio 1 dienos įsigaliojusi nuostata, kad prie vairo sučiupti neblaivūs vairuotojai, pripūtę daugiau nei pusantros promilės, traukiami baudžiamojon atsakomybėn. Tokių ikiteisminių tyrimų buvo 38.

Didžiąją nusikalstamų veikų dalį sudarė vagystės ir smurtas artimoje aplinkoje. Pranešimų dėl smurto artimoje aplinkoje kasmet registruojama vis daugiau. Pasak komisariato viršininko, matydami smurtą žmonės dažniau kreipiasi į policiją pagalbos. Nuo smurto pernai nukentėjo 11 vaikų.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Dėl registruojamų nusikalstamų veikų padaugėjimo vėl dangstomasi smurtu artimoje aplinkoje. Taip pat buvo kalbama ir pernai, ir užpernai. Akivaizdu, kad nesusitvarkoma su tuo ‘smurtu’. Gal pajėgos skiriamos ne ten kur reikia, o ‘pakazūchai’?

Rekomenduojami video