2024/05/21

 

ŠVENTINIS MERO PRIĖMIMAS – VIDUDIENĮ

Metams baigiantis meras Dainius Bardauskas rajono įstaigų, įmonių vadovus, verslo, bendruomenių atstovus, ūkininkus, Tarybos narius sukvietė į šventinį priėmimą, vadinamąjį mero balių. Jis – antras per D. Bardausko kadenciją. Priėmimo vieta nepasikeitė, pasirinktas Kupiškio kultūros centras, tik laikas buvo kitas – per pačius pietus.

Jurga BANIONIENĖ

Proga pabendrauti

Iš viso į mero šventinį priėmimą išsiuntinėta per tris šimtus kvietimų.
Gruodžio 28 dieną į Kupiškio kultūros centro vitražų salę susirinko kiek mažiau svečių. Kavinės „Janta“ darbuotojos dar gerokai prieš vidudienį švedišką stalą ruošė apie 200 žmonių.

Paklaustas, ar neketinta šiemet atsisakyti šventinio priėmimo, D. Bardauskas teigė, kad pernykščio atgarsiai buvo geri, tad nutarta tradicijos laikytis ir šiemet. „Manau, kad tai reikalinga, savotiška investicija į bendrą darbą rajono labui“, – tikino rajono meras.

Anot pašnekovo, stengiamasi plėsti kviestinių svečių būrį – išsiuntinėti kvietimai didesniam ūkininkų, nevyriausybinių, verslo organizacijų atstovų, verslininkų pulkui.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Saunuolis Meras,kad turite laiko prisesti prie kompiuterio ir atsakyti nerimstantiems ir zingeidiems komentatoriams.Ne vienas meras to nedare.Aciu.

 • na,žmonės,kodėl tiek daug negatyvo?Kai reikia,tai reikia pakritikuoti…Atvirai pakritikuokit.Slėptumėtės kaip žiurkės

 • Sveikinu visus komentatorius su Naujaisiais metais!Turiu nuojautą ,kad norinčių parašyti netruks,greičiau atvikščiai☺Konstruktyvius , dalykinius , neįžeiďinėjančius komentarus visada priimu iš jų mokausi , darau išvadas , sprendžiam problemas,nes ne viską gali pastebėti iš šalies geriau matosi.Kita vertus aš taip pat turiu savo matymą, nuomonę ir priimame tam tikrus sprendimus, kurie gal ne visiems patinka, bet ilgalaikėje perspektyvoje tikrai pasiteisins.Dabar Jurgitai , kuri tikrai nėra Jurgita dėl vadinomojo baliaus jei būtumėt atidžiau skaičiusi,suprastumėt,kad tą dieną nedarbingumo lapelio neturėjau,kitaip pasielgti tiesiog negalėjau, sukviesti žmonės, gavę vardinius kvietimus taigi tiesiog privalėjau dalyvauti ir pagerbti juos ir padekoti jiems…
  Dėl to , kad viskas galima nesutinku su „joo“nuomone jůs visi esate daug daugiau laisvesni ir galite daryti tą ką norite ir kada norite… Taigi mieli kupiškėnai norim ar nenorim laikas eina tik pirmyn yra norinčių jį pristabdyti ar atsukti atgal…, bet ar daugelis jūsų to nori? Netruks ateiti tas laikas kai vėl turėsite teisę ir pareigą rinktis tada ir bus parašytas paskutinis komentaras UŽ ar PRIEŠ

  pagarbiai Dainius Bardauskas

  • Jei kreipiate dėmesį į pastabas, pasimokykite elementaraus kompiuterinio raštingumo. Tai kaip rašote ir dedate skiriamuosius ženklus, nerodo ankstesnio domėjimosi šia sritimi. Savo biografijoje nurodote gana solidų savo išsilavinimą. Tačiau raštingumas apleista sritis.

   • Po kableliu išskirto kreipinio „na“ tekstas pradedamas rašyti mažąja raide. Taigi, jei kreipiate dėmesį į smulkmenas…

 • O tai jau pasveiko kad baliavoja?

  • Šiuo metu vieni kitiems linki sveikatos. Lazda turi du galu.

   • Jam pasirodo viskas galima. Vieninteliui rajone

  • Žinoma pasveiko, o ką? Gal norit vėl kad Martinka vaduotų, gal kas jo arbatėlės pasiilgo?

 • Kam rasyti net 2 komentarus ir nieko gero juose nepasakyti? Jeigu tik igelti yra tikslas /nors iki Mero kaip iki menulio/ geriau patyleti. Merui didziausia pagarba ir padeka uz darba del kupiskenu geroves.

 • Kupiškio rajono švietimo bendruomenė pradės tikėti stebuklais. Po ilgos,labai ilgos pertraukos prieš Kalėdas buvo skirti piniginiai priedai. Turbūt tai savivaldybės administracijos išmintingos rajono mokyklų pertvarkos rezultatas. Įžvalgumas ir taupumas – gero šeimininko bruožas.

 • o simonieciai siemet taip tylus nei meras sukaloja nei keltukai burzgia -kovine dvasia prarado miestelis

  • Ir kam šimoniečiams šūkalioti, jei miestelis šviečia šventinėmis girliandomis, o jo viduryje nuostabi eglė?

   • pernai irgi buvo nuostabi egle bet dar nuostabesnis sujudimas del zvaigzdes o gal Romai padovanojo nes ten ant egles zvaigzde sviecia

Rekomenduojami video