2023/11/29

 

PREVENCINIAM DARBUI STIPRINTI – NAUJAS CENTRAS

Kupiškio prevencijos centro vadovei Gintarei Šližytei ir visai komandai – Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Egidijaus Lapinsko dovanos.
Autorės nuotrauka

Daugiau nei pusę metų rajone veikia Kupiškio prevencijos centras – savanoriškumo pagrindu veikianti organizacija nusikalstamumo prevencijos, švietimo, kultūros, sporto ir socialinėse srityse, viešai teikianti šių sričių paslaugas visuomenės nariams.
Nuveikę nemažai darbų plačiau su jais supažindinti visuomenę, bendraminčius centro komandos nariai pakvietė į Kupiškio kultūros centrą, kur surengtas Kupiškio prevencijos centro atidarymas.

Jurga BANIONIENĖ

Treti Lietuvoje

Siekiant kokybiškai įgyvendinti policijai keliamus tikslus ir didinti gyventojų pasitikėjimą, šių metų balandį buvo įkurtas Kupiškio prevencijos centras. Jo vadovė Gintarė Šližytė pasakojo, kad ši idėja kilo Kupiškio r. policijos komisariato viršininkui Gintautui Misiūnui, o vienu jo steigėjų tapo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

„Tokie prevencijos centrai Lietuvoje yra dar du – Kėdainiuose ir Vilniuje, mes – trečia organizacija. Kai man buvo pasiūlyta ši idėja, pradėjau domėtis, ką prevencijos centrai veikia, kokios yra jų veiklos kryptys. Pradžioje ketinome steigti jaunimo prevencijos centrą, bet norėjosi dirbti plačiau, ne tik su jaunais žmonėmis, bet ir su smurto aukomis, smurtautojais, senoliais, tapusiais sukčių aukomis, todėl ši mintis išsiplėtė. Sausį įvyko steigiamasis susirinkimas, išsirinkome valdybą, parengėme nuostatus ir balandžio 4 d. organizacija buvo įsteigta“, – kalbėjo G. Šližytė.

Ji šiandien vienija 17 narių. Tarp jų – labai įvairių profesijų atstovai.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • grazios labai ir storos tos gintares kojos

  • kažkokia nesamonė. Kam to reikia? užsidėti pliusą ir praplauti pinigus. Saugesnis nepasijaučiau………

Rekomenduojami video