2024/07/12

 

PARAMA RAJONO VERSLININKAMS TURĖTŲ DIDĖTI

Kupiškio rajono verslo plėtros komisija, posėdžiavusi lapkričio 24 dieną, svarstė šešias verslininkų paraiškas. Į visus prašymus paremti verslo plėtrą iš dalies buvo atsižvelgta.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kam ir kiek skyrė

Komisijos pirmininkas rajono meras Dainius Bardauskas posėdžio pradžioje sakė, kad šiemet verslo paramos fonde yra 6 tūkst. eurų, o verslininkai prašo juos paremti kur kas didesnėmis sumomis. Tad visų jų lūkesčių ši komisija negalės patenkinti. Kad galutinai apsispręstų, kaip paskirstyti turimas lėšas verslininkams, komisija su kiekvienu pasikalbėjo.

UAB „Skonio upė“ direktorė Agnė Pėčaitė teigė, kad labiausiai reikėtų jiems kompensuoti išlaidas, patirtas įsigyjant lauko baldus ir įrengiant vaikų žaidimų aikštelę. „Darbuotojų kaita mūsų įmonėje nedidelė. Vasarą vieną žmogų buvome papildomai priėmę dirbti pagal terminuotą darbo sutartį. Bendradarbiaujame su Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, iš kurios priimame mokinius atlikti praktikos. Kaip bus ateityje, prognozuoti sunku“, – kalbėjo verslininkė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Kiek žinoma, ne paslaptis, kad p. Paštuko atstovaujamai ,,Sveikatos taku” asociacijai, patalpos buvo suteiktos naudotis neatlygintinai, be jokios nuomos 10 metų, labai dosnūs savivaldybės atstovai tam pačiam asmeniui, ar neatrodo?

  • Gerb. Nustebęs, tai tikrai ne paslaptis:). Kupiškio mieste, kaip ir kituose LT miestuose, pilna vaiduokliais tampančių pastatų, tuštėjančių daugiabučių, namų. Savivaldybės patalpų, Kupiškio mieste, tokiais pat pagrindais skirtų patalpų ir kitiems verslininkams taip pat yra daugiau (ar aptarinėsime Juos? :)) Gaila, kad kaltinama savivaldybė, tačiau įtarių, čia kalba pavydas :). Parama ir panašia veikla užsiimantiems Kupiškyje iš savivaldybės pinigų taip pat ateina, tik kitais keliais. PVZ. iš visuomenės sveikatos biuro ir pan. Taigi, Jeigu, mokate skaičiuoti pinigus, (nesakau, kad svetimus) jeigu esatę ką nors remontavęs, tai turėtumėte gerai suprasti kiek kainuoja remonto darbai… Turėtumėte suprasti, kiek išaldoma, beveik į orą. O jeigu teko sekmė remontuoti pastatus vaiduoklius, tada galėtumėme susėsti ir pasidalinti savo patirtimi. Mielai paklausysiu patarimų.

   • Ne pavydas tikrai tik tai sugebate įžvelgti ? Tai iš naujo paskaitykite

 • Judinkit ar kitaip kaip išsireikšti.., pirmiausia informacija turėjo būti skeidžiama žymiai plačiau kaip ir apie kitus projektus ar remontus, kurie kažkodėl nebuvo negirdimi … ši informacija matyt buvo paskelbta kokį kartą kitą, bet tikrai gėda tarybos nariams, kurie viską ir sužino pirmi – tuo nuolat naudotis. Neteisinga kiekvienais metais remti tuos pačius , gavus paramą turėtų praeiti vėl bent pora metų, kad pakartotinai gauti paramą. Ypač svetima gėda apima, kai matai šių ,, verslininkų” progresą…..

 • Na, tarybos narys gal galėtų ir neprašyti paramos. Kažkaip nesiderina.

  • Mano nuomone .Reikia džiaugtis, kad Kupiškyje išvis kažkas kažką daro ir jokio skirtumo iš kur jis. Visiems leista prašyti. Taigi judinkit savo …………..

 • Gerbiu jaunus, drasius, ryztingus zmones, kurie imasi verslo, sukuria darbo vietas kitiems. Labai grazu, kad Savivaldybe paremia, nors ir nedidelem sumom. Taip ir turi buti.

Rekomenduojami video