2024/07/22

 

DĖL GRAŽESNĖS ATEITIES KENČIA MEDŽIAI

Vos nupjovus medžius K. Šimonio gatvėje, gyventojai suskubo savo nuoskaudomis dalytis internetinėje erdvėje. Dauguma gyventojų tokiu rajono valdžios žingsniu buvo ypač nepatenkinti. Jurgos Banionienės nuotrauka

Nors iki 2018 metų pradžios liko visai nedaug laiko, tačiau miesto atnaujinimo darbai nežada sustoti.

Gyventojai netruko pastebėti, kad dėl K. Šimonio gatvės rekonstrukcijos darbų nukentėjo medžiai. Panašus jų likimas laukia ir tvarkant Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę.

Audinga SATKŪNAITĖ

Ruduo – pats darbymetis

Praeitą savaitę prasidėjo K. Šimonio gatvės dalies rekonstrukcijos darbai.

Gatvės atkarpą ne tik žadama išasfaltuoti, ji taps ir šviesesnė.

Bus įrengtas gatvės ir pėsčiųjų tako apšvietimas. Rajono Savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas sakė, kad šiais metais numatoma atlikti du trečdalius K. Šimonio gatvės darbų.

Minėtos gatvės rekonstrukcijos darbų bendra sutarties suma yra 310 tūkst. eurų.

Anot M. Mališausko, į šią kainą įeina asfalto pagrindo paruošimas, asfaltavimas, drenažo sutvarkymo darbai ir apšvietimo įrengimas. Jis bus suprojektuotas į abi puses: apšviesta ir gatvė, ir dviračių bei pėsčiųjų takas. Pastarasis numatytas atnaujinti 2018 metais Europos Sąjungos lėšomis.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • kokie keisti žmonės.Prisimenu,kaip rusų laikais vežė net ne iš medelynų,o iš miškų tam nepritaikytus medžius,kišo įvairiuose miesto kampeliuose, o dabar jie didžiulis kliuvinys ir dangoms ir požeminėms miesto komunikacijoms .Laikas permainoms,tik džiaukimės,kad jos vyksta mūsų mieste.

  • Taip taip, naikinami medžiai gatvėse, išnaikinkime želdinius Gucevičiaus aikštėje, pasidarys taip šviesu, kad net ir naktį apšvietimo nebereikės

  • Gaila berzu. Tokio grozio nebeliko, verkt norisi.

  • Griūna stotis jau daug metų. Reikia ir kelių, reikia ir stoties, bet galvokim, kad per metus, dvejus niekas taip greit nepakeičiama. O ko tamsta anksčiau tylėjote?

  • Autobusų stotis griūna, jie kelius tiesia, normaliai.

Rekomenduojami video